cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

teknik destek

(Topic created on: 01-10-2020 01:27 AM)
277 Views
emrahync
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
samsung A70 telefonum var. telefonumdan bu güne kadar memnundum ve herhangi bir problem de yaşamadım bugün telefonum şarjdaydı.  sarjdan çıkardım telefonuma surekli USB bağlayıcı takıldı ve USB bağlayıcı çıkarıldı diye bildirim gelmeye başladı bi türlü bu sorunu halledemedim ne yapmam gerekir , telefonun yazılım güncellemesi yapıldı?
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba emrahync,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İnceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili ekran görüntüsünü de ekleyerek, bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın yazılımını kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba.
Ani ısı değişimlerinde ve tozlanmalar da bu sorunlar ortaya çıkabilir, telefonunuzu ani ısı değişimlerinden ve tozlanmalardan koruyun, telefonunuzun şarj soketini kontrol edin lütfen.
Eğer düzelmezse Ayarlar - Genel Yönetim - Sıfırla - Fabrika Ayarlarına Dön seçeneğini deneyin.
Bu işlem telefonunuzu yazılım olarak fabrika ayarlarına döndürecektir, fabrika ayarlarına sıfırlama değildir, kişisel bilgileriniz silinmez.
0 Likes
emrahync
Beginner Level 2
Galaxy A
önerdiğiniz şekilde bir yol izledim ve fabrika ayarlarına döndüm fakat hata düzelmedi sürekli USB bağlayıcı takıldı - çıkarıldı şeklinde bildirim gelmeye devam ediyor, hata bildirim raporu da gönderdim , simdi ne yapmam gerekiyor ?
0 Likes
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba emrahync,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İnceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili ekran görüntüsünü de ekleyerek, bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın yazılımını kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
texas
Beginner Level 2
Galaxy A
Merhaba ben samsung a 50 kullanıyorum 1 aralık güncellemedsinden sonra şarjı çok hızlı bitmeye başladı fabrika ayarlarına döndüm ama bi düzelme olmadı şöyle bi durum var %40 'tan sonra normale dönüyor diğer türlü %60 oranında şarj hızlı bi şekilde tükeniyor ve uzun süre uğraşmasamda bi iki bişey baktığımda hızlı tükeniyor değerlerim 16 saat 32 dakika önce şarj fullendi ve o süreçten bu saate %21 kaldı ki bu çok uğraşmadığım için android sistemi, %14 android os %4 ekran %14 audio server %2 media codec%1cihaz boşta %7 Bu değerler normalmi
0 Likes