cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

tüm telefonlara

(Topic created on: 02-20-2021 07:56 PM)
241 Views
A21sss
Active Level 10
Options
Galaxy A

güncelleme  tarihiniz  hayırlı olsun iste sıralı liste umarım bu tarihlerde  bütün kullanıcılara gelir  güncelleme  A21 s kullanıcıları  size en güzel  haber bende dahil :&

image

56 Comments
HüseyinK_M21
Active Level 6
Galaxy A
Oha ama **bleep** M21, M31 ve A51 için güncelleme tarihi ne martı ya isterseniz nisan mayıs filan yapın
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
şunu anlamadim ben M51 A51 den pahali bir cihaz ama bu A51 sürekli güncelleme mi alacak bütün aylarda var iki kez var 3 kez var bunun nedenini biliyor musunuz
HüseyinK_M21
Active Level 6
Galaxy A
Yok öyle sürekli güncelleme almayacak mesela A51 için verilen tarih 10 şubat ile 10 mart arası oluyor ya işte o tarihlerde 2 ay arası verildiğinden 2 ayda da o cihaz gözükür
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
anladim kafam karıştı guncelmiyiz de var A51
HüseyinK_M21
Active Level 6
Galaxy A
Ya bu listede son ay verilcek diye göstermişler bi karışık olmuş akıl karıştırıcı (m21 m31 ve a51 e bu hafta buyuk ihtimalle 11 gelicek mesela)
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
Türkiye önceden geliyor yani guncelmiyiz erken geliyor yurt dışı daha geç gösteriyor ama testi onlar yaptığı için bir sorun çıkmaz ise sorunsuz geliyor
HüseyinK_M21
Active Level 6
Galaxy A
Bak senin cihazın için de güncelleme tarihi olarak "1 nisan-1 mayıs", "10 nisan-15 mayıs", "15 nisan-15 mayıs" bu 3 tarihten birisi verilecek ve büyük ihtimalle nisan sonunda güncelleme gelir.
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
sagol hocam yurtdisi takvimi geriden gelmiyor ilerden gidiyor örneğin A31 A30 martta alıyor ama yurtdisi kaynağı nisanda veriyor tek kelime açıklayıcı yazi yazmışsınız tsklr
Galaxy A
Galaxy A51 konsept bakımından Galaxy M51 den daha zengin. Ayrıca Galaxy A51 3 büyük android güncellemesi alırken M51 2 tane alıyor. Yani A51 android 13 alırken M51 12'ye kadar alıyor.