cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

spotify sorun

(Topic created on: 04-11-2021 10:50 PM)
247 Views
alfatr
Active Level 3
Options
Galaxy A
öncelikle sa
telefonum samsung a71 spotify hesabıma uygulamadan girip aynı zamanda bilgisayardan web playeri açtığım zaman telefon MatePad Pro 10.8 tablet olarak gözüküyor internete baktım roottan falan bahsediyodu root atılan androidleri böyle tanımlıyomuş spotify bu bilgi doğru mu tam bilmiyorum ama bende daha önce telefona hiç root atmadım bilgisi olan biri neden böyle olduğunu ve nasıl düzeltebileceğimi açıklayabilir mi
ayrıca bazı a71 lere android 11 gelmiş bize ne zaman gelir

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Cihaz root işlemi aldıysa frklı isimler ile görülür sizin cihazda da böyle bir işlem yapılmış olabilir gerekli incelemeyi yaptırmak için bulunduğun ildeki Samsung yetkili servisine götürün gerekli incelemeyi onlar yapıp daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir kolay gelsin

View solution in context

Solution
alfatr
Active Level 3
Galaxy A
apkyı sildim şuan cihazın adı a71 olarak gözüküyor

View solution in context

6 Comments
Solution
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Cihaz root işlemi aldıysa frklı isimler ile görülür sizin cihazda da böyle bir işlem yapılmış olabilir gerekli incelemeyi yaptırmak için bulunduğun ildeki Samsung yetkili servisine götürün gerekli incelemeyi onlar yapıp daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir kolay gelsin
alfatr
Active Level 3
Galaxy A
sağolun
0 Likes
alfatr
Active Level 3
Galaxy A
peki apk dosyalar telefona root atabiliyor mu nasıl ben yapmadığım halde cihaz rootlanmış olabilir ayrıca herhangi bir zararı oluyor mu
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Apk olarak kurduğun uygulamalar verilen izinler sizin cihaz ile ilgili değişiklik yapabilir ama o root işlemi yapamazlar varsa kaldırın apk ları birde öyle deneyin belki onlarla ilgili olabilir
Solution
alfatr
Active Level 3
Galaxy A
apkyı sildim şuan cihazın adı a71 olarak gözüküyor
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Apk olarak kurduğun uygulamaya verdiğin izinleri kontrol ederek var