cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

sorum var

(Topic created on: 12-03-2020 10:57 PM)
384 Views
MehmetMsl
Active Level 4
Options
Galaxy A

Cihazım dan memnunum ama nedense eskisi gibi değil uygulamalarda falan takilmalar donmalar olmaya başladı kaç kere reset falanda atmış olsamda bisi değişmiyor 

image

Birde burda kafam karıştı 6 gb ram in sadece 2 gb mı kullanıyorum ben çünkü burda öyle anlaşılıyor lütfen bilenler yardım edebilirmi

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
BYHİCKİMSE
Active Level 8
Galaxy A
ne kadar fazla uygulama yüklersen ram de okadar fazla yer. kullanmadigin uygulamaları ya uyku moduna al yada sil gitsin...

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazın daha hızlı ve stabil çalışması için cihazda ne kadar fazla ram olursa kullanımı artacak.Arkadaşlar demiş yukarıda çok uygulama varsa sil diye pek bişi farketmeyecek silsende ve son olarak yukarıda yazanların bir çoğu yanlış başta dediğim gibi 2gb rami olan telefon boştayken 1.1 gb kullanıyor 3gb ise 1.9-2 gb kullanıyor öyle hepsi hız ve stabillik için

View solution in context

11 Comments
serdarr
Active Level 9
Galaxy A
3.8 ni uygulamalar kullaniyor boş kalan 2.2 yani
MehmetMsl
Active Level 4
Galaxy A
sizce fazlamı
0 Likes
PizzaliPuding
Active Level 7
Galaxy A
hayır 4 gb ını kullanıyorsunuz 2.2 gb inı kullana bilirsiniz telefon eskidikce porformansının düşmesi normaldir
MehmetMsl
Active Level 4
Galaxy A
sizce fazlamı
0 Likes
PizzaliPuding
Active Level 7
Galaxy A
evet ben bile 3gb ramin 2 gb ını kullanıyorum
MehmetMsl
Active Level 4
Galaxy A
nasıl azalta bilirim
0 Likes
PizzaliPuding
Active Level 7
Galaxy A
arka planda çalışan uygulamaları kapatın ve düzenli olarak optimize ederek düzelte bilirsiniz
serdarr
Active Level 9
Galaxy A
benimde ram 4 gb yüzde 65 ini kullanıyor ben işimi halletikten sonra teli optimize edip öyle birakiyorum yani 4gb remin 1.7 sini kullaniyor boştayken telefon
Solution
BYHİCKİMSE
Active Level 8
Galaxy A
ne kadar fazla uygulama yüklersen ram de okadar fazla yer. kullanmadigin uygulamaları ya uyku moduna al yada sil gitsin...