cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

soru

(Topic created on: 06-20-2020 10:26 PM)
2024 Views
_A20_
Active Level 7
Options
Galaxy A

Selam arkadaşlar uygulama ana ekranında sola kaydırınca google feedler geliyordu kısa kısa haberler geliyordu önceki telefonumda vardı(GM 4G) huawei modellerdede var nasıl yaparım bunu

Teşekkürler 

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Google Launcher indirerek Google'ın kendi özelliğini kullanabilirsin

View solution in context

Solution
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
Sizin ne demek istediğinizi Anladım ancak Android 8 sürümünden sonra O destek kalktı sanırsam sola kaldırınca bütün haberler ana ekranınızda oluyordu Android 9 da bu özellik Gitti Onun yerine Bundle Uygulamasını Play Store'da bulabilirsiniz Indirip Widget Ekleme Bölümünden Ekleyebilirsiniz Ne kadar da o uygulama kadar Olmasada Aratmıyor diyebilirim Tek problem Ana ekrandan Sola Kaydırmak Gerekirken Siz ana ekranda Boş bir sayfa açıp en boy ayarlayarak her sağ Kaldırdığınızda Haber Kaynağında veya seçiminize göre Değişiyor Gezinti Sağlayabilirsiniz. İyi Akşamlar

Fotoğraf

View solution in context

8 Comments
_A20_
Active Level 7
Galaxy A
bunun gibi şeyler
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Bolt!

Bildiğim kadarıyla samsung telefonlarında böyle bir özellik bulunmuyor.
_A20_
Active Level 7
Galaxy A
teşekürler
0 Likes
Solution
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Google Launcher indirerek Google'ın kendi özelliğini kullanabilirsin
_A20_
Active Level 7
Galaxy A
teşekkürler
0 Likes
Solution
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
Sizin ne demek istediğinizi Anladım ancak Android 8 sürümünden sonra O destek kalktı sanırsam sola kaldırınca bütün haberler ana ekranınızda oluyordu Android 9 da bu özellik Gitti Onun yerine Bundle Uygulamasını Play Store'da bulabilirsiniz Indirip Widget Ekleme Bölümünden Ekleyebilirsiniz Ne kadar da o uygulama kadar Olmasada Aratmıyor diyebilirim Tek problem Ana ekrandan Sola Kaydırmak Gerekirken Siz ana ekranda Boş bir sayfa açıp en boy ayarlayarak her sağ Kaldırdığınızda Haber Kaynağında veya seçiminize göre Değişiyor Gezinti Sağlayabilirsiniz. İyi Akşamlar

Fotoğraf
_A20_
Active Level 7
Galaxy A
çok teşekkür ederim
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
Ben Teşekkür ederim İyi Akşamlar
0 Likes