cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

smart tutor güvenli klasör

(Topic created on: 12-07-2023 12:34 AM)
231 Views
Script3
Active Level 2
Options
Galaxy A

arkadaşlar güvenli klasör şifremi unuttum samsung hesabım baglı degil smart tutor veya canlı destek yardımcı oluyor mu bu konuda mesai saatleri dışında şu an eger yardımcı oluyorsa sabah bağlanıcam bilen varsa yazabilir mi her konuda yardımcı oluyor mu smart turor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Script3,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
Script3
Active Level 2
Galaxy A
nasıl yapıcam biliyorsan yardımcı olurmusun hesabımı biliyorum ama account hesabıma baglamadım güvenli klasörü
Script3
Active Level 2
Galaxy A
güvenli klasör şifremi nasıl bulucam?1701902403575_1701902403568_0.jpg
Ömer_A73-5G
Active Level 6
Galaxy A
Güvenli klasör şifresi , ayarlarında Samsung account ile sıfırla seçeneği açık değil ise maalesef sıfırlanmaz. Ayrıca find my mobile de güvenli klasör şifresi için birşey yapılamaz . Denemekten başka çare yok.
Script3
Active Level 2
Galaxy A
bulamadım kanka ya
Script3
Active Level 2
Galaxy A
16 saat sonra tekrar deneyin ve kaldır seçeneği var 10 15 kez denesem bulcam şifreyi izinde vermiyor 24 saat sonra tekrar deneyin diyor ve denememe de izin vermiyor
Leon20TR
Active Level 7
Galaxy A
Şifreyi de unutmak ne bileyim 2009 da ki metin2 hesabımın şifresini bile hatırlıyorum
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Script3,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD