cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

servisten yeni cihaz isteyebilir miyim?

(Topic created on: 03-04-2023 10:59 PM)
76 Views
cettnna33
Active Level 5
Options
Galaxy A

merhaba hesabima bakarsaniz surekli telefondan şikayet ettigimi surekli sorun cikarttigini gorebilirsiniz bu yuzden telefonu yaptirsam da ( ki pixel pixel ekran duzelir mi onu bile bilmiyorum) sorun cikartacagini düşünüyorum. Telefondan sikayetlerjmi soyleyerek ayni cihazin yenisiyle degistirmelerini isteyebilir miyim yani hakkim var ama samsungun servisi biraz kotuymus

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Isterseniz önce servise gönderip tamir ettirmeyi deneyin cihazınızda Tekrar sorun çıkarsa yine servise gönderip bu sefer değişim talebi edin yeni sorununuzu çözmezlerse tüketici hakem heyetine başvurup dava açın bence.
cettnna33
Active Level 5
Galaxy A
ailem telefonunun sorunu yok dedigi icin suan servise 1 kez bile goturecegim belli degil 2.yi hatta birak davayi hic bilmiyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hımm. 🤔
Galaxy A
Hayır ancak kasko ile
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Cihazla ilgili sorunları serviste onaylatırsanız cihaz değişimi talep edebilirsiniz genelde servis tarafından ürünün sorunlu olduğu kullanıcı mağduriyetini gidermek adına cihaz değişimi yapılmaktadır.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba cettnna33,

Konu hakkında, Samsung yetkili servis merkezlerimize danışabilirsinizSize yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes