cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

selam

(Topic created on: 09-09-2020 04:54 PM)
184 Views
Erhanxx
Active Level 4
Options
Galaxy A

bu A serisi telefonlarda niye acaba M serisi gibi 6000 mah.telefon cikarmiyorlar samsung ana bayisinede gittim bilmiyorlar.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Erhanxx,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor.

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
Arda9990
Active Level 8
Galaxy A
Dostum m serisinde genellikle bataryaya odaklanırlar diğer özelliklerden kısarlar a serisi ise genel bir seridir her şey den orta derecede bulunur bu pazarlama stratejisidir
KUDRETT
Active Level 7
Galaxy A
yanlış biliyosun m serisi her özellik orta derecede a serisinden dahada iyi virüs kaynaklı yeni modeller çıkıyor daha yeni a serisinden çok daha iyi
Arda9990
Active Level 8
Galaxy A
Dostum a serisinden sadece batarya olarak daha iyi **bleep** ettiysen a50 a70 a51 a71 e sürekli güncelleme yeni özellikler getiriyorlar a serisi yazılım ve donanım olarak daha avantajlı
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim m serisi biraz daha batarya ve fiyat performans odaklı A serisi daha çok performans odaklı bir seri ve güncelleme odaklı
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
aynen bu biraz kötü bir durum. m serisi gittikçe yükseltiyor. mesela şuan M51 cihazı çıktı yeni. ve tam tamına pil kapasitesi 7000mah
0 Likes
Erhanxx
Active Level 4
Galaxy A
ıstediği kadar a serisi iyi olsun ama şarji bir telin 1 gün gidiyorsa başka bir telefona geçip daha uzun süre şarji giden bir tel almak daha mantıklı degilmi 2 veya 3 günde.
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Erhanxx,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor.

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.
MOD