cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung turkıye de yetkılı bırısı ıle görüşmek

(Topic created on: 08-22-2022 08:12 PM)
193 Views
mehmetdüzce
Active Level 1
Options
Galaxy A

2 yıldır severek kullandıgım kullanım zamanına ıstınaden kılcal cızık bıle olmayan telefonumu 

yazılım guncellemesınden sonra baslayan sarz almama durumu ıcın samsung a yolladım ucretı karsılıgında konnektor degıstırdıler  telefon bana geldı aynı sorun devam edınce tekrar samsung ıle gorusup servıse tekrar yollattırdılar 

servıs bana bılgı bıle vermeden ıade etmıs ve kargodan telefonu almaya gıttıgımde paketı actım ekran kırık 

tutanak tuutturdum ve 17 temmuzdan berı telefonsuzum 10 hazırandan 15 agustos a kadar 7 yasındakı kızımızı hergun işden sabah cıkıp duzce den ızmıte kemoterapı tedavısı ıcın kendı aracım ıle gotup tedavıden sonra getırdım ve 15 agustosta operasyon ıle bobregı ve karacıgerının bır kısmı alındı masada hayatını kaybetme durumu yuksektı bu ozel ve hassas durumumu servıs e ve samsung a bildirmeme ragmen bugun 22 agustos ve ben hala telefonum yok ve amelıyat oncesı 1 kare fotograf bile cekme sansımı elımden alan bdh yetkılı servıs hakkındakı bana yasattıklarını samsung adına turkıye de yetkı sahıbı olan bir yonetıcı veya ıdarecı ıle konusamadım               ben     adımı ve numaramı asagı yazdım elımdekı butun evraklara ragmen 

para odeyıp hızmet satın alıp   bana yaşattığınız bu ağır ve çaresızlık durumunu sıfır aldıgım kendı adıma faturalı olan samsung 

telefonuma ben 43 yasında 22 yıllık uzunyol surucusu ve yurtiçi kargo da transfer merkezınde sırket soforu olarak calısan bir tüketici olarak                      50 gun boyunca gunde 1 saat uyuyarak gecen rutın ve butun duyguları tamamen 7 yasındakı daha agzından baba kelımesı bıle cıkmamıs bır kız cocugunu hayat ta ve nefes alması ıcın   hayatımdakı herseyı bır kenara atıp ona adamısken 

30 gundur defalarca kargoya gıtmek  tekrar kargo yollamak ve hıc olmayan dakıkalarımı ve saat lerımı tamır servısını aramak ıle gecırmeye mecbur degıldım 1000 defa aradım 1 defa kazayla musterı temsılcısı bır bayan actı telefonu hani beynım dusunce olarak dunya da olsaydı o servıse gıdıp o servısı o bayanın basına yıkardım ama 30 dk bıle zamanım yoktu                  

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetdüzce,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
mehmetdüzce
Active Level 1
Galaxy A

samsung madurıyetımın gıderılecegını bırkac defa soyledı cozum ekıbı 

ama servıs ıle mı yoksa farklı bır konudan dolayımı telefonum ypılmıyor

ve samsung dan bır yetkılı ıle gorusmek ıcın ne yapmak lazım 

telefon ıle mudurlugu cok aradım 

ceo  cok maıl attım ama 

hıcbır yetkılı ıle 2 dk bıle konusamadım 

bu durum cok tuhaf geldı bana tuketıcı olarak yetkı sahıbı kımse ye ulasamıyorsunuz 

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine verin uğraşmayın bunlarla. Samsung çizgiden çıktı iyicene
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Allah şifa versin tez zamanda iyileşmesini umuyorum kardeşimizin. Forumda yetkili bir moderatör yok mu yardımcı olacak? En azından yonlendirebilir.
Viva_la_vida
Active Level 6
Galaxy A
Mod lar kahve keyfinde
mikifare
Active Level 6
Galaxy A
Yeni alın
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetdüzce,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD