cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung galaxy a70 sim kart takınız hatası

(Topic created on: 08-08-2020 01:06 AM)
2461 Views
fatih1903
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba telefonum yaklaşık 1 yıldır ara ara sim kart takınız hatası veriyor bu durun şu zamanlarda hergün ortalama 5-6 sefer oluyor yardımcı olursanız seviniyrim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba fatih1903,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
SAMADO
Active Level 4
Galaxy A
kardesim cikar birdaha tak sim karti
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba fatih1903,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes
EmineKbr
Beginner Level 4
Galaxy A
Sorun çözüldü mü acaba? Dediklerinizin hepsini yaptım hata hala devam ediyor.
0 Likes
EmineKbr
Beginner Level 4
Galaxy A
Fatih bey sim kartı sorununuz çözüldü mü? Çözüldüyse nasıl yaptınız acaba ?
0 Likes
ElemaN
Beginner Level 2
Galaxy A
Ben de aynı sorunu yaşıyordum, telefonu kapattıktan sonra sim kartı çıkartıp nemli bir bezle sim kartı silip kurulduktan sonra tekrar takınca uzun bir süre bu hatanın olmadığını gördüm.
0 Likes