iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

samsung galaxy a serisi uygulama gizleme, soru&tavsiye

(Konunun oluşturulma tarihi: 01-05-2021 11:41 PM)
Metincan
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar oppo a52 modellerinde uygulama gizleme fonksiyonu çok güzel gizlediğiniz uygulamayı hiç bir şekilde göremiyorsunuz yalnızca arama sayfasından tasarladığınız kodu tuslayıp arayınca gizledikleriniz gösteriliyor. Bizim cihazlarda böyle özellikler varmıdır acaba? Yoksa hemen getirilmesi gerekiyor çok iyi özellik bence. Bu şekilde kullanışlı özellikleri bilenler varsa yorum kısmına yazsın sormak istenilen birşey varsada sorabilirsiniz uzun zamandır araştırıyorum kafanıza takılanları cevaplayabilirim.. 
2 Yorum
Baranooooo
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy A
ben A7 2017 kullanıyorum bilmeyenler için telefonunuzun Ayarlar Uygjlamasına Giriş Yapın ordan Ekran\Ana Ekran\Uygulamaları Gizle\ ordan gizliyeceğiniz uygulama(ları)-(yı) seçin. ve sağ üstteki "Uygula" tuşuna basın O Uygulamaya Gizliyken Girmek İçin Uygulama Arama Kısmına Gizlediğiniz Uygulamanın Adını Yazıp Ordan Uygulamayı Açabilirsiniz Uygulamayı Tekrar Görünür Yapmak İçin Ayarlardan Tekrar Uygulama Gizleme Bölümüne Girip Uygulama Seçili Olarak Görünecektir Uygulamanın İkonuna bir kere basarak seçimi kaldırın ve "Uygula" tuşuna basın uygulama Tekrar görünür olacaktır.
Metincan
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Evet genellikle tüm samsung cihazlarda o şekilde. Fakat problem şu benim gibi fazla uygulamanız varsa ve arkadasınız herhangi bir uygulamayı arıyorsa tek tek bakmak yerine arama kısmından yazıp direk bulabiliyor yani tesadüfen bile bulabiliyor. Oppolarda eğer cihaz sahibi o uygulamayı bulmanızı istemiyorsa hiç bir şekilde bulamıyorsunuz o arama kodunu bilmeniz gerekiyor