cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung galaxy a serisi uygulama gizleme, soru&tavsiye

(Topic created on: 01-05-2021 11:41 PM)
161 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar oppo a52 modellerinde uygulama gizleme fonksiyonu çok güzel gizlediğiniz uygulamayı hiç bir şekilde göremiyorsunuz yalnızca arama sayfasından tasarladığınız kodu tuslayıp arayınca gizledikleriniz gösteriliyor. Bizim cihazlarda böyle özellikler varmıdır acaba? Yoksa hemen getirilmesi gerekiyor çok iyi özellik bence. Bu şekilde kullanışlı özellikleri bilenler varsa yorum kısmına yazsın sormak istenilen birşey varsada sorabilirsiniz uzun zamandır araştırıyorum kafanıza takılanları cevaplayabilirim.. 
2 Comments
Baranooooo
Beginner Level 3
Galaxy A
ben A7 2017 kullanıyorum bilmeyenler için telefonunuzun Ayarlar Uygjlamasına Giriş Yapın ordan Ekran\Ana Ekran\Uygulamaları Gizle\ ordan gizliyeceğiniz uygulama(ları)-(yı) seçin. ve sağ üstteki "Uygula" tuşuna basın O Uygulamaya Gizliyken Girmek İçin Uygulama Arama Kısmına Gizlediğiniz Uygulamanın Adını Yazıp Ordan Uygulamayı Açabilirsiniz Uygulamayı Tekrar Görünür Yapmak İçin Ayarlardan Tekrar Uygulama Gizleme Bölümüne Girip Uygulama Seçili Olarak Görünecektir Uygulamanın İkonuna bir kere basarak seçimi kaldırın ve "Uygula" tuşuna basın uygulama Tekrar görünür olacaktır.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet genellikle tüm samsung cihazlarda o şekilde. Fakat problem şu benim gibi fazla uygulamanız varsa ve arkadasınız herhangi bir uygulamayı arıyorsa tek tek bakmak yerine arama kısmından yazıp direk bulabiliyor yani tesadüfen bile bulabiliyor. Oppolarda eğer cihaz sahibi o uygulamayı bulmanızı istemiyorsa hiç bir şekilde bulamıyorsunuz o arama kodunu bilmeniz gerekiyor