cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung galaxy a 20 s

(Topic created on: 04-23-2020 06:50 PM)
109 Views
mertoxx
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumu dün aldim sarji%100 yaptim.daha sonra ayarlari falan yaptim %55 iken gece tum uygulamalari kapattim ve yattim . Sabah kalktigimda sarj %0 ve kapanmis durumdaydi.bunun nedenini ve nasil düzeltilebilecegini sizden bekliyorummm..

0 Likes
8 Comments
Tipibey
Active Level 6
Galaxy A
cihaz problemli bendede oldu o sevise verdim m20 teklifbettiler onu aldim su an cik iyi sarj flwn2 3 gidiyor yuzde yizden 99 za 40 dakka dw iniyir gerisini wen dusun
0 Likes
Tipibey
Active Level 6
Galaxy A
a s serilerine bulasmw hepsi ayni
0 Likes
mertoxx
Beginner Level 2
Galaxy A
yani sorun mu var diyorsun internetten aldim geri iade mi edeyim yada teknik servise mi vereyim banada telefonmu teklif ederler?
0 Likes
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
a serisinde olsa neden bende oyle deil cihazim A30s gece şarjım neyse sabahta o şarj gitmiyor.
0 Likes
Tipibey
Active Level 6
Galaxy A
s serileri sıkıbtılı bunu samsung serviste siyledi a30s 10s a20s surekli bu cihazlwrdan geliyirmus sarj kinusunda problem varmis yani bidaha dene bi sorun olursa samsung servise gir faturanla
0 Likes
Tipibey
Active Level 6
Galaxy A
seni bilmem kardes priblem var diyolar
0 Likes
mertoxx
Beginner Level 2
Galaxy A
tamam ksrdes sagolasin
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mertoxx,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes