cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung cloudu kuramiyorum

(Topic created on: 08-23-2022 08:49 PM)
209 Views
klozetfobisi
Active Level 4
Options
Galaxy A

mselamlar bugun cloud ile bi isim vardi ama telefonumun icinde bulamadim store de indirmeye calistigimda hata verior onceden hic boyle bi sorun yasamsdim cloud onceden de aciliordu

image

yardim ederseniz sevinirim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A

telefonda sistem uygulamalarına baktınız mı ayarlar - uygulamalar - sağ üst menü - sstem uygulamalarını göster - samsung cloud, yada arama kutusundan aratın Telde yüklüyse store hata verir Eğer hala bulamazsanız cihazı yedekleri alıp sıfırlayın Sorun devam ederse 444 77 11 müşter hizmetlerini arayıp durumun uzaktan erişimle kontrolünü sağlayın veya destek bölümünden samsung membersa hata raporu gönderin

View solution in context

9 Comments
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung hesabınızı kaldırıp tekrar denediniz mi? Belki bundan dolayı sorun olabilir. Veya cihazınızın yeniden başlatın. Eğer olmazsa cihazı en güncel sürüme güncelleyin ve cihazı sıfırlayın eğer halen olmuyr ise hata raporu gönderin.
Ve ek olarak isterseniz bi uzaktan destek alın. Size daha iyi yardımcı olabilirler.
klozetfobisi
Active Level 4
Galaxy A
tesekkur ederim denerim🙃
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim ne demek umarım sorununuz çözülür ^^
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A

telefonda sistem uygulamalarına baktınız mı ayarlar - uygulamalar - sağ üst menü - sstem uygulamalarını göster - samsung cloud, yada arama kutusundan aratın Telde yüklüyse store hata verir Eğer hala bulamazsanız cihazı yedekleri alıp sıfırlayın Sorun devam ederse 444 77 11 müşter hizmetlerini arayıp durumun uzaktan erişimle kontrolünü sağlayın veya destek bölümünden samsung membersa hata raporu gönderin

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Durumun uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor Samsung Müşteri hizmetlerini arayın uzaktan erişim talebi oluşturun teknik uzman ekip cihazınıza uzaktan bağlantı kurarak size Yardımcı olacaklardır 4447711
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A

Söyledik onu Ahmet söyledik !

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Iyi
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Sürekli aynı şeyleri söylüyor yaa🤦‍♀️