cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:

Original topic:

samsung a54疝

(Topic created on: 02-15-2024 10:21 PM)
304 Views
lanasssmis
Active Level 3
Options
Galaxy A
telefonumu hizlandirmak icin neler yapabilirim daha alali 1 yil bile olmadi ama yavas yani
22 Comments
Ali-SM-A127F-
Active Level 6
Galaxy A
S覺f覺rla
0 Likes
Ali-SM-A127F-
Active Level 6
Galaxy A
Kullanmad覺覺n uygulamalar覺 kald覺r
0 Likes
yunuss_A13
Active Level 8
Galaxy A
En etkili y繹ntem s覺f覺rlamak , s覺f覺rlamak istemiyorsan cihaz bak覺m覺ndan ara s覺ra temizlik yapabilirsin dahada iyisi" one tap cleaner" uygulamas覺ndan daha detayl覺 繹nbellek temizlii yapabilirsin
0 Likes
Galaxy A
https://r2.community.samsung.com/t5/Dier/telefon-nas覺l-h覺zland覺r覺l覺r-Detayl覺-anlat覺m/td-p/15525066?... 繹ncelikle buna bak覺n覺z

Samsung A54 telefonunuzu h覺zland覺rmak i癟in unlar覺 yapabilirsiniz:

1. **Arka Plan Uygulamalar覺n覺 Kapat覺n:** Arka planda 癟al覺an uygulamalar覺 kapatmak, cihaz覺n覺z覺n h覺z覺n覺 art覺rabilir.

2. **Depolama Alan覺n覺 Temizleyin:** Kullanmad覺覺n覺z dosyalar覺 ve uygulamalar覺 silerek veya bulut depolama hizmetlerine yedekleyerek depolama alan覺n覺z覺 boalt覺n.

3. **Animasyonlar覺 Azalt覺n:** Ayarlar > Gelitirici se癟enekleri'ne giderek animasyon h覺zlar覺n覺 azaltabilir veya tamamen devre d覺覺 b覺rakabilirsiniz.

4. **Gereksiz Dosyalar覺 Temizleyin:** Bir癟ok uygulama gereksiz dosyalar oluturabilir. Ayarlar > Depolama > Gereksiz dosyalar覺 temizle se癟eneini kullanarak bu dosyalar覺 temizleyebilirsiniz.

5. **G羹ncellemeleri Y羹kleyin:** Samsung ve dier uygulamalar i癟in mevcut g羹ncellemeleri y羹kleyin. G羹ncellemeler genellikle performans覺 art覺r覺r ve hatalar覺 d羹zeltir.

6. **Pil Tasarruf Modunu Kullan覺n:** Pil tasarruf modunu etkinletirerek pil t羹ketimini azaltabilir ve performans覺 art覺rabilirsiniz.

7. **Temiz Bir Balang覺癟 Yap覺n:** Telefonunuzu fabrika ayarlar覺na s覺f覺rlamak, gereksiz dosyalar覺 ve uygulamalar覺 kald覺rarak cihaz覺n覺z覺n performans覺n覺 art覺rabilir. Ancak, bu ilemi yapmadan 繹nce mutlaka 繹nemli verilerinizi yedekleyin.

Beni desteklemek i癟in 羹癟 nokta 羹zerinden 繹z羹m羹m羹 kabul edersen 癟ok sevinirim
0 Likes
yunuss_A13
Active Level 8
Galaxy A
繹z羹m羹 begenirse chat gpt ye teekk羹r etsin bence
Galaxy A
Evet yapay zekadan destek al覺yorum bundan rahats覺zmi oldunuz? Ama癟 destek olmak
0 Likes
yunuss_A13
Active Level 8
Galaxy A
Hayir espri yapt覺m sadece , ama buraya dan覺an insanlar internetteki bilgiler yerine insanlar覺n kulland覺覺 baka bir uygulama veya metod varm覺 diye bak覺yorlar. 襤nternetten veya Ai den kopyala yap覺t覺r yapman覺n yard覺mc覺 olaca覺n覺 sanm覺yorum . Burda rekabet ortam覺 veya puan kasma gibi bir durumda yok sadece birbirimize yard覺mc覺 olmaya 癟al覺覺yoruz. Yanl覺 anlad覺ysan kusura bakma
Galaxy A
Yunus bak ben level derdinde deilim isterse beginnerl level 1 olay覺m yapay zekalar 癟ok geliti bu konu hakk覺nda bilgileri 癟ok g羹zel 繹rnekler veriyorlar bende severek kullan覺yorum genelde ben zor konularda yapay zeka destek veriyor hay覺rl覺 akamlar insanlara yard覺m etmeyi seviyorum 2021 y覺l覺ndan beri buraday覺m ta imdiye kadar birisi 癟覺k覺pta bunu demedi pes yani!
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ben de 2021 den beri burday覺m hi癟 tavanl覺 eblebisi leblebisi herneyse bilmiyorum senin o zamanki ilk ad覺n neydi?