cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a51 kopyalama yapma

(Topic created on: 03-22-2020 11:37 AM)
234 Views
kemal22
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba samsung a51 whatsapp ta birine msj attığınızda okuyup okumadığına bakmak için veya bir yazıyı kopyalamak için yazıya bastığımda geç algılıyor ortalama 3 ve 6 saniye sonra algılıyor bu sorunu yaşayan varmı 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kemal22,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
O whatsapp kaynaklı bi sorun. Benim telefonum A70 ve Whatsapp öyle kastığı için modlu whatsapp indirdim. Şimdi hiç kasmıyor
kemal22
Active Level 3
Galaxy A
modlu whatsapp derken
0 Likes
Galaxy A
internetteki olanları bahsediyor.
0 Likes
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy A
Whatsappında sorun vardır. Telefonla alakasi yok.
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kemal22,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes