cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a50

(Topic created on: 03-05-2020 06:14 PM)
271 Views
cagrikabas
Active Level 3
Options
Galaxy A

S.a arkadaşlar  telefonun fenerini açtığımda arka kapağın birleşim yerlerinden telefonun fener ışığı bariz bir şekilde çıkıyor resmen sanki birleşim yerlerine led ışık döşemiş gibisiniz.  Bu sorun başka kimsede varmı? Bir-kac arkadaşımla baktığımızda onlarda yok bende var. Müşteri hizmetlerini aradigim da degisim veya onarım icin gönderin dediler.  Bende ayni soruju tekrar yasamak istemiyorum diyerek belirttim üst model ile değişim talep edeceğim. Ürün ayıplı..

0 Likes
11 Comments
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A
Bende a50 var oyle bir sorun yok degisim yaparlarmi bilemem ama en kotu ihtimalle kapak bantini yenileyip gonderirler dostum.
0 Likes
Galaxy A
A30 kullanıyorum, aynısı bende de var. Samsung birşey beceremiyor.
0 Likes
cagrikabas
Active Level 3
Galaxy A
vestelde bile ürün kendi kendine kapanıyor du adamlar üst model ile değişim yaptılar 1 hafta içinde. (babamın telefonu)
0 Likes
cagrikabas
Active Level 3
Galaxy A
cihaz daha tamir görmedi hic açılmadı ki ben tamir falan istemiyorum ya düzgün model versinler yada üst model ile değişim. bubara servisle uğraşacağım gibi duruyor.
0 Likes
Galaxy A
bunun sorun olduğunu bilmiyordum bana güzel geliyor
0 Likes
seyyale
Beginner Level 2
Galaxy A
benim telefonum da da var.yeni aldım bir sorun mu bilmiyorum.Benim ki A50 parmak okuma işlemiyor herkes de var mı bu sorun
0 Likes
cagrikabas
Active Level 3
Galaxy A
parmak izi gayet iyi işliyor büyük ihtimalle ya düzgün okutmamissin parmagini yada parmağının derisi sert. ayni parmağını 2 tane iz kaydet daha kolay açar
0 Likes
Canusd35
Active Level 1
Galaxy A
evet bendede var
0 Likes
Ceyhunn
Active Level 2
Galaxy A
aynı şey bendede var fakat geçen aya kadar sorun olduğunu bilmiyordum çünkü güzel gözüktüğünü düşünüyorum. bir kaç arkadaşım daha aynı cihazı kullanmakta. onlarda o yansıyan ışık aşırı derece dengesizdi. teknik servise verdiğinde arka kapak değişimi yapılmıştı onda ve ışık tamamen kaybolmuştu. bana kalırsa kısa bir işlem olmasına rağmen götürme bence servise. flaş ışığı çok kullanılan bir şey değil zaten
0 Likes