cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a32 telefonum kapandı

(Topic created on: 11-07-2022 11:12 AM)
241 Views
rümeysaa1
Active Level 1
Options
Galaxy A

telefonum birdenbire kapandı geri açamıyorum veya kapatamıyorum. yeniden başlatılmıyor ve hard reset atamıyorum. güç tuşu + ses kısma tuşuna bastığımda 10 sn içerisinde titreşim veriyor. 2sn sonra tekrar titreşim veriyor. güç tuşu + ses açma tuşuna bastığım zaman yine titreşim veriyor fakat bir şey olmuyor. bu sorunu bir kere daha yaşamıştım ve sarjım bitip kapandığında düzelmişti.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Telefonunuzu Samsung yetkili servis merkezine göndermenizi tavsiye ederim müşteri hizmetlerini arayıp bilgi öğrenebilirsiniz. 4447711

View solution in context

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sorunun ne olduğunu bilmiyorum.Sorunun ekran olduğunu düşünüyorum.Firmayla görüşün.Ben A32.Çok şükür böyle bir sorunla karşılaşmadım.Bir yıldır kullanıyorum.Sıfırlamayı deneyin. bunu düzelttikten sonra.
rümeysaa1
Active Level 1
Galaxy A

sanırım sorun sadece ekranla alakalı değil. eğer sadece ekran olsaydı tuş fonksiyonları da çalışabilirdi.

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Belki başka bir şey, sorunu çözmeye çalışırken Samsung servisini arıyorum
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Telefonunuzu Samsung yetkili servis merkezine göndermenizi tavsiye ederim müşteri hizmetlerini arayıp bilgi öğrenebilirsiniz. 4447711
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Cihazı samsung yetkilisine götürün talep formuna ayıplı mal satılmış olabilir benim daha önce başıma geldi ve o şekilde Zar zor modeli sıfır ile değiştirdim