cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a30s telefonun sarjı %35'in altına düşünce 2 dakika içerisinde kapanıyor

(Topic created on: 02-03-2023 12:30 PM)
90 Views
Jenap
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
merhaba a30s telefonumda sarjım %35 in altına dusunce 2 dakikada bitiyor 1.5 senedir böyle batarya kaynaklı birsey olduğunu düşündüm ve araştırmadım araştırdığımda çoğu a30s kullanıcısının aynı sorunu yaşadığını gördüm yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum kesinlikle yardımcı olabilirmisiniz

6 Comments
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Batarya ilgilide olabilir bu sorun veya yazılım olarak da olabilir ama sizin sorununuz bataryadan kaynaklı.
Jenap
Beginner Level 2
Galaxy A
ben internet üzerinden onlarca a30s kullanıcısına sorduğumda hepsi aynı sorunu yaşadığını söylediler bu kadar kişinin bataryasında sorunmu var?
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Bir çok kişinin bataryasında sorun olabilir de isterseniz yazılım ile bataryayı bile bozabilirsiniz Samsung da aynısını yapıyor bence yazılım olarak görüyorum ben Başka cihazlarda bakabilirsiniz.
Bhkc
Active Level 7
Galaxy A
Yazılımsal olarak görünmüyor. Eğer ki %35 olduğu zaman kapandığında tekrar açtığınızda %0dan dolmaya başlıyorsa geçmiş olsun. Batarya malesef ömrünü doldurmuştur
Jenap
Beginner Level 2
Galaxy A
arkadaşımdada aynı telefon var bataryayı sarj soketini değiştirdi yine aynı sorunu yaşıyor ama hocam.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Önemli veri varsa yedekledikten sonra cihazı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra cihazdaki sorun düzelmez ise yetkili servis merkezine teslim edip kontrol ettirin. Samsung servisi hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711