cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a30 sari ünlem

(Topic created on: 01-19-2021 04:34 AM)
1493 Views
hakanhkn
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaslar merhaba benim a30 telefonum var ve kapalıyken  şarja  takınca  sari unlem isareti geliyor sonrasında  cok yavas sarj alıyor  açincada normal sarj yaziyor  cikarip takınca  hizlı şarj oluyor  düzeliyor. 2 sorum var  1.  baska kimse yaşıyor mu  bu durumu cozumi nedir 2. Ise  telin sarji cok  cabuk boşaliyor ve  yuzde 20 den sonra  su gibi  gıdiyor bunla alakali olabilirmi

8 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
servise götür istrrsen
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy A
Bu sorunların hepsi bendede var.Sarı ünlem konusunda;sadece powerbank'ten şarj çekmek istediğimde bu hatayı alıyorum.
hakanhkn
Active Level 2
Galaxy A
ben telefon kapaliyken aliyorum
uzmmetin
Beginner Level 2
Galaxy A
orijinal kendi sarj cihazını kullanmıyorsan ondan dolayı olabilir. ayrıca telefonunda pili çabuk tüketen bir uygulama varsa hemen silin. birde telefonun garanti süreci bitmek üzereyse hemen servise gönderin. arızayı bildirin en azında bataryasını servis de ücretsiz değiştirmiş olursun.
hakanhkn
Active Level 2
Galaxy A
bunu dedim diye degistireceklerini hic sanmam iğrenç bi servis sistemi var
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
bataryada sorun var gibi duruyor interaktif kontrollerden pil durumunu kontrol et Servise göstermek en iyisi
hakanhkn
Active Level 2
Galaxy A
iyi diyor
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba hakanhkn,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes