cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a20 klavye kasma sorunu

(Topic created on: 08-24-2020 01:22 AM)
1342 Views
Rockersahin
Active Level 8
Options
Galaxy A

Klavyenin aptal aptal hareketler yapmasi birtek bendemi var arkadaşlar lanet olsun bıktım bıktım bıktım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rocksahin2020,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yaşadığınız sorun için aşağıdaki adımları uygulamanızı rica ederiz.

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ köşe üç nokta > Sistem uygulamalarını göster > Samsung Klavye > Depolama > Veriyi sil adımlarını uygulayınız.
• Eğer Google Play Store ya da Galaxy Store üzerinden herhangi bir Klavye uygulaması veya teması indirdiyseniz, bunu kaldırıp tekrar deneyiniz.
• Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına dön işlemini uygulayınız. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Yaşamış olduğunuz durumun devam etmesi halinde cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
a51 klavyede kasma sorunu yaşıyorum genel olarak var gibi
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy A
inan bana o kadar para verirsin ve telefon kasar klavye ile yazarken zorlanıyorum acilen bir çözüm üretilmeli
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy A
Klavye kasıyor bilgisi olan varmı acaba resmen beyin felci geçiriyor telefon yazarken bu kadar berbat telefonu nerden aldım ben lanet olsun 
aydinn_1990
Active Level 4
Galaxy A
android 10 LA beraber geldi bu sorun güncelleme gelmesini bekleyin düzelir bende de aynı sorun var
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy A
@aydin29 gerçekten sıkıldım bu olaydan
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rocksahin2020,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yaşadığınız sorun için aşağıdaki adımları uygulamanızı rica ederiz.

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ köşe üç nokta > Sistem uygulamalarını göster > Samsung Klavye > Depolama > Veriyi sil adımlarını uygulayınız.
• Eğer Google Play Store ya da Galaxy Store üzerinden herhangi bir Klavye uygulaması veya teması indirdiyseniz, bunu kaldırıp tekrar deneyiniz.
• Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına dön işlemini uygulayınız. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Yaşamış olduğunuz durumun devam etmesi halinde cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD