cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung A71 super hızlı sarj

(Topic created on: 03-25-2020 09:35 PM)
1286 Views
DrEaDLorD
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung Galaxy A71 telefonumda shızlı şarj özelliği olmasına ragmen bu özellik kullanılamıyor sebebi yada bi ayari var mı bilenler yardimci olursanız çok sevinirim.

16 Comments
DrEaDLorD
Active Level 1
Galaxy A
oyle bi aparat çıkmadı kutudan kesin var mı ona göre aldığım yere sorayim kutu acikti çünkü
0 Likes
captain61
Active Level 3
Galaxy A
galiba kutu içeriğinde yok A71 in
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
kardes benim basima da geldiydi cozumu hizli sarj ozelligi zaten acikya kapatin onu tekrar acin sorun duzeldiydi
0 Likes
DrEaDLorD
Active Level 1
Galaxy A
denedim yine olmadı malesef garantiye göndersem telefonsuz kalacam :(
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
normal sarjdayken sarjdan cekin , hizli sarj ozelligini acip oyle deneyin hocam
0 Likes
GnyTeknik
Active Level 3
Galaxy A
25w şarj orj ise olması gerek olmuyor ise servise verin
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DrEaDLorD,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızın yazılım sürümü güncel ise "Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil" içerisindeki, sağ üst kısımda bulunan üç nokta işaretine dokunarak "Gelişmiş Ayarlar > Hızlı Kablolu Şarj" bölümünü aktif hale getiriniz. Bu seçenek aktif ise farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile tekrar deneyiniz. Bu işleme rağmen sorun çözülmez ise cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes