cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung A50

(Topic created on: 08-11-2020 09:10 PM)
303 Views
faruk6535
Active Level 7
Options
Galaxy A

image

image

Ya bu nasıl bisey anlamadım cihaz bakımı dijital sağlık iyi ekran süresi veriyor tam şarj  o kadar pugb oynamama rahmen 9 saat süre veriyor pil testi yaptım iyi çıkıyor % 60 % 70 arası kendi kendine boşalıyor ta % 59 kadar doruyor tekrar %34 %0 arası boşalıyor ta kapana kadar sanki kulanıyorum gibi kullanırken aynı ama boştayken boşalıyor güncelleme geldi düzelmedi mesala dün telefonumu sarjdan çektim %100 şarjı vardı 1 saat müzik dinledim 10 saat sonra yine aynı %100 şarj vardı akşam nasıl bıraksam sabah yine aynı şarj ama % 0 %34 arası  ve %60 % 70 arası sıkıntı oluyor sizdemi öyle bisey varmı A50 kullanan arkadaşlar 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba faruk6535,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Tavice
Active Level 4
Galaxy A
Ben gerçekten 3 saate yakın bi ekran kaybı yaşadım şu son güncellemeyle keşke güncellemeseydim rahat 11 saat alıyodum 12 yi zorluyodum şuan 10 saati asla göremiyorum umarım one ui 2 ile A50 yi düzeltirler
faruk6535
Active Level 7
Galaxy A
inşallah
0 Likes
MehmetMsl
Active Level 4
Galaxy A
aynı sorunu bende yaşıyorum servise görürdüm hiç bisi çıkmadı gereksiz isinmaya başladı cihaz geri bildirim yolladim bana ekran parlakligini kıs tasaruf modunda kullan uygulamalari uyku moduna alın diyolar ben güncellemeden önce hiç birini yapmiyodum daha uzun kullaniyodum android 10 güncellemesi keşke hiç gelmeseydi böyle sorunlarımın olacagini bilsem guncellemezdim pişmanım
faruk6535
Active Level 7
Galaxy A
Aynen bende.de öyle haziran güncellemesi bozdu temmuz güncellemesi geldi düzelmedi inşallah gelecek güncellemeyle düzelttiler
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba faruk6535,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes