cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung A50

(Topic created on: 01-16-2020 06:32 PM)
135 Views
mehmethan
Active Level 4
Options
Galaxy A

Samsung a50 cihazı kullananlardan konu hakkında bilgiye ihtitaçım var arkadaşlar..sizinde şarjınız çabuk bitiyormu herhangi bir ayarı varmı ???#

0 Likes
9 Comments
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

A50 kullanmıyorum ama, sarj süresi kullanıma göre değişiyor. Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Pil Kullanımı >  adımlarının görselini paylaşırsan bizde belki yardımcı olabiliriz. 

0 Likes
volcano08
Active Level 4
Galaxy A
sende nasil durum 1907
0 Likes
mehmethan
Active Level 4
Galaxy A
oyundan olabilirmi ama sabah saat 06:00 da şarjım %97 idi saat 14:00 gibi %70lere düştü ki o saatler arasında da fazla telefonla uğraşmadım görülme hariçinde
0 Likes
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Sorun yok gibi gözüküyor. Hiç oyun oynamadığın gün, sarj sorunu yaşıyor musun? mehmethan?

0 Likes
volcano08
Active Level 4
Galaxy A
iste durum bu bende
0 Likes
volcano08
Active Level 4
Galaxy A
bende de ayni sorun var telefonndaha 1.5 aylik yeni olmasina ragmen 2 kere servise goturdum.bana yazilim attilar yuklediginiz programlardan oturu sarjiniz gidiyor dediler ama en son aralik ayinda bir guncelleme geldi bu A50 ye o guncelleme sarji bitiriyo yani anlayacagin guncelleme ile alalakali
0 Likes
volcano08
Active Level 4
Galaxy A
bende senin gibi hic bisey yapmiyorum yaptigin tek sey sosyal medyada dolasmak valla ben de sıkıntılı bu telefon servisle kavga ettin degisim istiyorum dedim yapmadilar ama tekrar gidecem sikayet edecem
0 Likes
mehmethan
Active Level 4
Galaxy A
bugün mesela sabah %97 idi saat 14:00 de %70 lere düşmüştü oyunda oynamadım
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmethan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa,

incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes