Highlighted
Active Level 2

Samsung a50 cihazı kullananlardan konu hakkında bilgiye ihtitaçım var arkadaşlar..sizinde şarjınız çabuk bitiyormu herhangi bir ayarı varmı ???#

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba mehmethan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa,

incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
9 Yorum
Highlighted
Active Level 7

A50 kullanmıyorum ama, sarj süresi kullanıma göre değişiyor. Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Pil Kullanımı >  adımlarının görselini paylaşırsan bizde belki yardımcı olabiliriz. 

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
sende nasil durum 1907
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 2
oyundan olabilirmi ama sabah saat 06:00 da şarjım %97 idi saat 14:00 gibi %70lere düştü ki o saatler arasında da fazla telefonla uğraşmadım görülme hariçinde
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 7

Sorun yok gibi gözüküyor. Hiç oyun oynamadığın gün, sarj sorunu yaşıyor musun? mehmethan?

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
bende de ayni sorun var telefonndaha 1.5 aylik yeni olmasina ragmen 2 kere servise goturdum.bana yazilim attilar yuklediginiz programlardan oturu sarjiniz gidiyor dediler ama en son aralik ayinda bir guncelleme geldi bu A50 ye o guncelleme sarji bitiriyo yani anlayacagin guncelleme ile alalakali
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
bende senin gibi hic bisey yapmiyorum yaptigin tek sey sosyal medyada dolasmak valla ben de sıkıntılı bu telefon servisle kavga ettin degisim istiyorum dedim yapmadilar ama tekrar gidecem sikayet edecem
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 2
bugün mesela sabah %97 idi saat 14:00 de %70 lere düşmüştü oyunda oynamadım
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba mehmethan,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa,

incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...