cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsun a 70 şarj sorunu

(Topic created on: 07-05-2020 09:19 PM)
414 Views
tekin55
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhabalar samsung galaxy a70  telefonum var alalı 6 ay oldu herhangi darbe düşme temas olmadi bugün kendi kendine usb takildi cikartildi diye uyarı vermeye başladı  usb kablosu bağlı falan degildi sonra eve geçtim sarja taktım şarj olmuyor kablonda sorun var diye düşündüm başka hızlı şarj aleti taktım yine olmadi ben kendi şarjimi başka telefona taktım sorunsuz çalıştı baska bu durumu yaşayan oldumu yada nasıl çözerim yardim bekliyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba Ben Alfatürk

Kardeşim bir sana tavsiyem samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim

Galiba servislik bir durum olabilir en yakın servise vermeni tavsiye ederim

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba Ben Alfatürk

Kardeşim bir sana tavsiyem samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim

Galiba servislik bir durum olabilir en yakın servise vermeni tavsiye ederim
0 Likes
tekin55
Active Level 3
Galaxy A
aynı şikayeti yaşayan varmiki samsung ne zaman güncelleme yapsa biseyler bozuluyor
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
Kardeş yüzlerce adam var sikayetvar sayfasından ve members formdan bakabilirsin.. genel sorun bu serviste çözemiyormuş bildiğim kadarıyla... Ama sen yine de bir servise danış. Bu ay içinde güvenlik güncellemesi gelecek fakat sorunun çözümüne yönelik bir kapsam var mı içeriğinde bilmiyorum. Geçmiş olsun sorun yazılımsal...
0 Likes
tekin55
Active Level 3
Galaxy A
yıllardır samsung kullanan birisi olarak şu a 70 aldığımdan beri yüzüm gülmedi eğer şu sorunları çözmezlerse bir daha tövbe samsung almam ekran kararma sorundan tutta ekran ışığı ayarlayamama parmak izinden tutta 4500 mamper bataryanın güç tasarrufunda bir günü cikaramamsina kadar 6 ayda karşılaşmadığım sorun yok tiksindim yeminle bi daha asla almam eğer şu şarj sorunu cozulmesin satıp kurtulacam bu telefondan
0 Likes