cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsun A 71

(Topic created on: 09-26-2020 06:57 PM)
169 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Telefonu 3 ay önce aldım fakat dün gece şarj edim dedim evin içerisinde kaç tane priz varsa ayrı ayrı denemedim...hiç bir şekilde sarz olmuyor...sebebini bilen var mı aldığıma pişmanım bu telefonu batarya 4500 diyo ama her gün sarza takıyorum 

6 Comments
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy A
Sayın;beppy

Senlik bir sıkıntı yok zaten A 71 lerin hepsi böyel keşke başka telefon seçseydin Değişim yaparlar belki.
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Orjinal farklı bir şarj kablosu ve adaptör ile şarj etmeyi dene. Yine olmuyorsa samsung members interaktif kontroller bölümünden Şarj cihazı/USB testi yap. Sonuç kötü olarak çıkar ise cihazı servise göstermelisiniz. Eğer bir sorun gözükmüyorsa durumun incelene bilmesi için Samsung Members üzerinden hata raporu gönderebilirsin.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
orijinal sarz ile olmuyor fakat arkadaşımın şarjını taktığımda bi sorun yok...nedendir anlayamadım..members tan testi nasıl yapicam
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Members ana sayfasına gelip, alttan "yardım alın" sayfasını açın. Önünüze gelen ekran "interaktif kontroller" bölümünü açıp, gelen seçeneklerden "Şarj cihazı/USB" seçerek test yapabilirsiniz.
Test sonucu kötü çıkarsa cihazı servise göstermelisiniz. Yine aynı şekilde "Yardım alın" bölümünden "hata raporları" seçip, hata raporu gönderebilirsiniz.
selahadin
Active Level 1
Galaxy A
orjinal şarz fiatı ne kadardır
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy A
60+
0 Likes