cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

powerbank sorun

(Topic created on: 10-27-2020 11:38 PM)
240 Views
Ardacelenk
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba a70 model telefonumda kendi şarj ile sarj oluyor fakat redmı model powerbank ile sarj olmuyor doluyor göstermesine rağmen doldurmuyor hatta bazen telefonu resetliyor bazende %10kadar doldurup tekrar duruyor. İnternette araştırdığımda geliştirici ayarlardan ayar yapılıp çözüldüğünü okudum ayar nasıl yapılır? Yada başka ne çözüm olabilir yardımcı olursanız sevinirim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ardacelenk,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Bahsetmiş olduğunuz cihaz, farklı bir model olması sebebi ile Galaxy A70 cihazınızda, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. 

Cihazınızı, Samsung onaylı powerbank, orijinal şarj kablosu ve adaptörü ile şarj ettiğinizde benzer sorunlarla karşılaşmıyorsanız powerbank üretici firmanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy A
Xiaomi ile Samsung birbirini belki desteklemiyor olabilir. Belki telefon şarj almamaya çalışır yada powerbank Samsung cihaza vermemeye çalışır. Sonuçta şirketlerin böyle oyunları var 😂😂😂😂😂
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ardacelenk,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Bahsetmiş olduğunuz cihaz, farklı bir model olması sebebi ile Galaxy A70 cihazınızda, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. 

Cihazınızı, Samsung onaylı powerbank, orijinal şarj kablosu ve adaptörü ile şarj ettiğinizde benzer sorunlarla karşılaşmıyorsanız powerbank üretici firmanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes