cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

oyun kasma

(Topic created on: 09-10-2020 04:50 PM)
600 Views
63983
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Cihazım a7 2018 ram 6 oyunlarda çok kasıyo napabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 63983,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yaşadığınız durum için, Game Launcher > ekranın sol üst köşesinde üç çizgi > Oyun Performansı >  Game Booster ayarlarından Oyun Performansı öğesine dokunarak Performansa odaklanır öğesini seçelim.

Ayrıca cihazın güç modunu optimize olarak ayarlanması gerekiyor. Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Güç modu > Optimize öğesine dokunun.

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

5 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
oyunun on bellegi sifirla ve yuksek grafikler de oynama
63983
Beginner Level 4
Galaxy A
söylediklerinizi yapıyorum ama aynı ne olduysa formattan sonra oldu
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Oynadığınız oyunlar ağır oyunlarsa, işlemci düşük ise bundan ötürü kasma yaşanabilir. (Bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum)

Aynı şekilde oyunda ya da oyunlarda optimize ile ilgili sorunlar varsa kasma yaşıyabilirsin.
RAM'in oyunlarda performans'a etkisi olmuyor.

Samsung Members üzerinden hata raporu göndermeni öneririm.
63983
Beginner Level 4
Galaxy A
teşekkürler bilgin için
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 63983,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yaşadığınız durum için, Game Launcher > ekranın sol üst köşesinde üç çizgi > Oyun Performansı >  Game Booster ayarlarından Oyun Performansı öğesine dokunarak Performansa odaklanır öğesini seçelim.

Ayrıca cihazın güç modunu optimize olarak ayarlanması gerekiyor. Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Güç modu > Optimize öğesine dokunun.

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD