cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

mesaj engelleme.

(Topic created on: 05-26-2020 05:40 PM)
445 Views
morfin
Active Level 1
Options
Galaxy A

Numarası olmayan mesajlar nasıl engelleniyor bilgisi olan var mı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

ifade engelleme özelliği yeni güncelleme ile kaldırıldı. Size gelen mesajlar banada geliyordu. Numarası yok ve firma ismi vsvs. Ben operatörümü arayıp kapattırmıştım. isterseniz sizde deneyebilirsiniz. 

View solution in context

8 Comments
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
numarası olmadan engelleyemessin malesef once telefona kaydedip sonra engellersin
0 Likes
morfin
Active Level 1
Galaxy A
kafayı yiyeceğim ya, isim var numara yok.
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Nazif,
bunu yapabilmek için Telefon uygulaması>Üç nokta>Ayarlar>Numaraları engelle>Bilinmeyen Arayanları Engelle
Burdan yapabilirsiniz.
İşinize yaradıysa çözüm olarak işaretlerseniz beni çok sevindirirsiniz.
morfin
Active Level 1
Galaxy A
malesef öyle bir seçenek yok mesajlarda. yâni firma ismiyle geliyor mesaj o yüzden engelleme listesine almak istediğimde " telefon numaraları geçerli değil " diyor.
Azzuro
Active Level 5
Galaxy A
google nın mesajlar uygulaması var onu indirip varsayılan msj uygulaması olarak kullanırsanız o uygulama engelliyordu isimle gelen numarasız mesajları
morfin
Active Level 1
Galaxy A
evet ama bu seferde bankalardan gelen aktivasyon kodu gibi mesajlarda sıkıntı çıkarıyor o uygulama :(
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Ben numarası olmayan aramaları engelemek istiyorsunuz sandım.
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

ifade engelleme özelliği yeni güncelleme ile kaldırıldı. Size gelen mesajlar banada geliyordu. Numarası yok ve firma ismi vsvs. Ben operatörümü arayıp kapattırmıştım. isterseniz sizde deneyebilirsiniz.