cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

merhaba arkadaşlar a71 kaç yıl ve ne kadar güncelleme alacaktır

(Topic created on: 11-27-2020 01:47 PM)
411 Views
AEFSANE
Expert Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba a71 e güncellemede klavye çözümü için güncelleme de getirilmesi lazım yazarken hatalar oluyor 4 sene sony Xperia z5 kullandım hızlı hızlı yazarken bile yanlışlık olmuyordu a71 de azda olsa istenmiyecek yazma hataları olabiliyor.

İlgili yerlere iletilmesi isteğiyle..
6 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

A71 cihazı 3 yıl android güncellemsi alacaktır +1 yıla yakında 3 ayda bir güvenlik güncellemesi geleceğini düşünüyorum
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
A71 Android 11 ve One UI 3, Android 12 ve One UI 4, Android 13 ve One UI 5 alacaktır.
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba Arkadaşım👋

A71 cihazı 3 yıl boyunca Android güncellemesi alacaktır.
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy A
Aralık ayında güncelleme alacak diye biliyorum o zaman onun dışında 2 büyük güncelleme alacak değil mi toplamda 3 ve diyorlar ki güncelleme sonrası herşeyi kopyalayıp sıfıryalın bunu pc uygulaması ile yapacağız değil mi
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy A
herşeyi kopyalama işlemini
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AEFSANE,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu sorunu yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızda "Ayarlar > Uygulamalar > Sağ Köşedeki Üç Nokta > Sistem Uygulamalarını Göster > Samsung Klavye > Depolama > Veriyi Sil" adımlarını yapmanızı öneririz. Sorunun devam etmesi halinde
"Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön" işlemini yapabilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve "Rahatsız Etme" ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Durumun devam etmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD