cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

medya sesi

(Topic created on: 02-15-2021 05:07 AM)
226 Views
FFFurkannn
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba a71 telefonda konuşurken ekrandaki kameranın solunda bi nokta çıkıyordu. Bu sensörmüş anladığım kadarıyla. Diğer bir sorun medya sesi. Arada bi Facebook instagram veya YouTube da video açtığımda ses kameranın üzerindeki hoparlörden geliyor. Normalde alttaki hoparlörden gelmesi lazım. Telefonu kapatıp açtığımda düzeliyor. Bunu nasıl çözebiliriz?

5 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Evet o nokta yakınlık sensörü bir ara bir çok kişi yazdı bu ne diye
Yazılımsal hata olabilir telefonu sıfırlarsanız düzelecektir diye düşünüyorum
FFFurkannn
Active Level 1
Galaxy A
sıfırlama ile çözüleceğini düşünmüyorum perşembe günü aldım daha yeni telefon
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
En yakın servise elden teslim edin birebir değişim isteyin daha hızlı sonuç alırsınız
Elektronik ürünlerde olabiliyor böyle sorunlar
FFFurkannn
Active Level 1
Galaxy A
son çare öyle yaparım belki bir çözümü vardır servise gitmeden. teşekkürler ilginiz için
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba FFFurkannn,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorunun devamı halinde, incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​