cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

kilit ekrani

(Topic created on: 02-25-2021 10:43 PM)
434 Views
A21sss
Active Level 10
Options
Galaxy A

Iyi akşamlar arkadaşlar canlı walpares kilit ekranında kalsa ekrana zararı olurmu ve çok pil tüketir mi 15 sn sadece ekran açıkken görünüyor amoled değil PLS ekran bu şekilde resimde 

image

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Kendim denemiştim de kilit ekranı değil de ana ekranda hareketli duvar kağıdı olması daha çok etkiliyor bataryayı

View solution in context

Solution
Brky_
Active Level 6
Galaxy A
Kilit ekranında hiç etkilemiyor ben kullanıyorum

View solution in context

Solution
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Rica ederim. Ana ekranda pek tavsiye etmem hareketli duvar kağıdı koymanızı. En iyisi kilit ekranına koymanız. Şarjda hemen hemen **bleep** olmuyor. PLS ekrana da asla zarar vermez. Ghost screen, burn-in vs. gibi arızaları genelde amoled ekranlar veriyor

View solution in context

7 Comments
Solution
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Kendim denemiştim de kilit ekranı değil de ana ekranda hareketli duvar kağıdı olması daha çok etkiliyor bataryayı
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
ana ekranda etkilemez mi duvar kagidi değil yanliz PLS erkanya uzun sure bunu kilit ekranı yapsam zarar verir mi ekrana sagol hocam bilgi için
Solution
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Rica ederim. Ana ekranda pek tavsiye etmem hareketli duvar kağıdı koymanızı. En iyisi kilit ekranına koymanız. Şarjda hemen hemen **bleep** olmuyor. PLS ekrana da asla zarar vermez. Ghost screen, burn-in vs. gibi arızaları genelde amoled ekranlar veriyor
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
sagol hocam aydınlatıcı oldu benim için tek korkum pls ekrana zarar verip vermeyeceği onuda çözdün
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Rica ederim ne demek 😊
Solution
Brky_
Active Level 6
Galaxy A
Kilit ekranında hiç etkilemiyor ben kullanıyorum
A21sss
Active Level 10
Galaxy A