cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

kamera

(Topic created on: 04-11-2020 04:06 PM)
79 Views
ismetkarakusA50
Active Level 4
Options
Galaxy A

Yeni guncellemeden sonra kamera da fotoğraf modunda yakınlaştırma ve ya uzaklaştırma yapamıyorum. 

A50
0 Likes
4 Comments
erkannnn
Active Level 5
Galaxy A
bende a70 kullanıyorum ön kamera 32 den 21 megapiksel'e düştü arka kamerada da yakınlaştırma yapılmıyor kanka güncelleme gelir heralde
0 Likes
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Düşmedi yazılımsal bir hatadan dolayı 21 mp yazıyor yoksa ön kamera hala 32 mp ama birdahaki güncelleme ile düzeltirler
0 Likes
Emre00
Active Level 6
Galaxy A
güncelleme ile düzelteceklerdir
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ismetkarakusA50,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz.

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için video ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD