cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

kılıf lı mı kılıfsız mı

(Topic created on: 03-02-2021 03:53 PM)
766 Views
TAHA20
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefonu kılıflı mı kılıfsız mı kullanıyorsunuz kılıfsız kullanan Arkadaşlar neler tavsiye eder nasıl koruyorlar telefonu 

24 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Kılıflar cihazı korumak için kullanılan silikon malzemedir. Eğer alırsanız iyi olur. Ama A ve M serisinde ki cihazlar kılıfa rağmen durduğu yerde çizilebiliyor. Kısacası öneririm.

MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ben hem nano ekran koruyucu hem de kapaklı kılıf kullanıyorum bence en iyisi bu diğer türlü tavsiye etmem
ahmetcansglk
Active Level 7
Galaxy A
kullandığımız cihazların herhangi bir sertifikası yok özellikle arka kapak konusunda bu yüzden kılıf şart spigen öneririm
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kılıf alırsan Orjinal samsung veya spigen olacak. Ayrıca Silikon Kılıf öneririm yere düşünce plastiklere göre düşme baskısını daha iyi önlüyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Spigen, bazen de silikon kamera korumalı denen kılıfı kullanıyorum. Ekran koruyucu yok. Kılıfsız kullanınca cihaz hem çok kaygan oluyor hem de kasası **bleep** olduğu için hissiyat kılıfla daha iyi oluyor.

samsung-galaxy-a51-kilif-kamera-lens-kapakli-koruyuculu-surgulu__1483585569554806_4252.jpg

20210212_234154_3627.jpg

Galaxy A
direk nano kaplama (cihazı elinden düşürmek gibi bir sakarlık yok ise tavsiye ederim)
Syk09
Active Level 6
Galaxy A
bence kılıflı kullan spigen çok iyi kac kez düştü ama bi sorun yok telefonda
Ayselimsi
Active Level 8
Galaxy A
kılıflı kullanmakk daha sağlıklı hem şık durması içi hem düşünce zarar vermemesi için
0 Likes
TAHA20
Active Level 5
Galaxy A
bence de telefon daha şık oluyor. bu arada telefonun hala ısınıyor mu