cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

iade degisim

(Topic created on: 01-23-2021 09:27 AM)
1062 Views
birkan22
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung a70 telefonuma iade kararı verildi ücret iadesi alacağım ama iade yerine farklı bir telefon ile değişim yapmak istiyorum üzerine katarak böyle bir imkan var mı acaba sonuçta yine Samsung alacağım 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ahmetcansglk
Active Level 7
Galaxy A
ne sorun vardı cihazda
bu soruyu servise sorabilirsin

View solution in context

0 Likes
12 Comments
Solution
ahmetcansglk
Active Level 7
Galaxy A
ne sorun vardı cihazda
bu soruyu servise sorabilirsin
0 Likes
ahmetcansglk
Active Level 7
Galaxy A
ellerinde a70 yoksa a71 verirler onlar zaten
birkan22
Active Level 2
Galaxy A
a71 klasik kronik sorunlar USB çıkarıldı hatası 1.cihaz değişim oldu 2. cihaz 2.kez aynı durumda
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Selam Dostum,

Oyle yapabilirsiniz fakat ben sizin yerinizde olsam iade ücretini alırım. Büyük ihtimal telefonu aldığınız para ne kadar ise onu verecekler. Ücreti aldıktan sorna ise yeni telefon alirim. Degisim yaptirirsaniz telefon fiyatını düşük sayabilirler. Ve daha fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ama yinede siz bilirsiniz.
birkan22
Active Level 2
Galaxy A
şu şekilde Teknosa kredisiyle aldım ben bunu. birim fiyat 3.299 TL yazıyor ama fatura toplamak 2.759 yazıyor tahminime göre 2759 vericekler bana ondan zarar edicem diye sordum hocam
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Hmm anladım.O zaman 2759 lira verecekler. Oraya şu şekilde danisabilirsiniz. Ben bu fiyat yerine telefon almak istiyorum ayriyeten kuponum vardı onuda eklemeniz istiyorum yani toplam 3299 tl ye yeni telefon alacaksınız. Insallah kabul ederler
birkan22
Active Level 2
Galaxy A
tamamdir birde o şekilde deniyim
0 Likes
ErenCsknn
Active Level 5
Galaxy A
Benim telefon A70. Benim de usb çıkarıldı hatası verdiler ve garanti yaptı aynı hatayı bi daha mı verirse iade alıyolar
0 Likes
birkan22
Active Level 2
Galaxy A
2019 Haziran'da aldım 3.gun USB hatası verdi cihaz değişimi yapıldı 2020 de yine ayni hatayı verdi şarj olmama sorunu fln 4 5 ay idare ettim 2020 11 ayda servise verdim hatayı duxelttiler 3 gün önce yine ayni hata ile tuektici heyetine bavusrdum
0 Likes