cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/A70-güncelleme-sonrası-kamera-tık-s

(Topic created on: 04-05-2021 03:45 PM)
277 Views
sneXper67
Active Level 2
Options
Galaxy A

Üstteki linkini paylaştığım bir önceki güncelleme de yaşadığım sorun 3 gün önce yaptığım güncelleme ile artık yok, demek istediğim şu ki, eğer bir önceki güncelleme sonrası kameram da yaşadığım bu tık sesi için Telefonu teknis servise göndermiş olsa idim buna kesin olarak söyleyebilirm ki Kullanıcı hatası, su teması gibi sebeplerle bana geri dönüş yapar hatta ücret talep bile edebilirler di.

Peki ne oldu da bu tık sesi yeni güncelleme ile gitti, buradan her sorunu yazıyorum yazıyoruz ama ne hikmetse çoğunluk kullanıco hatası, bundan 2 güncelleme önce yine aynı buna benzer sorunum yine forumum da, bundan 2 gümcelleme önce ki sorun ise Android 9 dan Android 10 a geçiş esnasında idi, Android 10 a geçiş yaptıpım da kamera kullanılmıyor açmaya çalışırken hata veriyordu, teknis servise 3 kez gönderdim ilk olarak telefon gönderdiğim de hata yok denilip Android 9 olarak geri geldi, 3. Gönderdiğim de ise sıvı teması denildi, Peki Android 9 da çalışan telefon kamerası Android 10 da neden çalışmadı.? Teknik servise gönderdiğim telefon imei değişti,Anakart değişti, geri geldiğin de güncelleme yaptım ve kamera da tık sesi başladı
Androdi 10 da yaşadığım bu kamera tık sesi hatası şimdi Android 11 de nasıl oldu da gitti.???
Bu işin sorumlusı kat i suretle ve açıkca Samsung servisleridir...
3 Comments
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Aynen hep hatalı biz oluyoz ,herkes aynı şeyi yazıyo mesela ama halen biz hatalı oluyoz!la herkeste oluyo herkes mi bozdu telefonunu mesela
sneXper67
Active Level 2
Galaxy A
Mesele hiçbirşey yok iken oluşan sorunlar, Nasıl oluyor 9 da çalışan 10 çalıpmıyor, 10 da oluşan ses 11 de nasıl yok oluyor v.d bir çok sorun...
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sneXper67,

Cihazınızda yaşamış olduğunuz sorunun düzelmesine sevindik. Yazılımlar, cihazınızın daha stabil, size daha iyi bir deneyim ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için sunulmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunları teknik adımlarla çözemiyorsak donanımsal sorun olabilme ihitmali için servis merkezinde kontrol gerekebilmektedir. Elektronik cihazların tekrar olarak farklı bir arıza vermesi olası bir durumdur ve bu durumlar da yazılım ya da donanımsal işlemlerle giderilebilmektedir.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes