cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

hat üzerinden görüntülü konuşma yapamıyorum

(Topic created on: 02-12-2021 11:03 PM)
18571 Views
ahmetsarica
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar benim telefonum A30s hat üzerinden görüntülü konuşma yı J7 prime ile yapabiliyorum fakat M30 ile yapamıyorum volteyi ve 4.5 g yi kapattım 3 cihazda da (4.5 g açık olunca otomatik olarak voltede açılıyor ve volte açıkken hat üzerinden konuşulamıyormuş ) yardımcı olursanız sevinirim :]

6 Comments
Solution
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Ben volte açıkken konuşabiliyorum. Sanırım onunla alakası yok. Genel bir doğru mu bilmiyorum ama benim gözlemlediğim şu: Bende ve karşı tarafta volte ve wifi araması açık olmazsa görüntülü arama normal arama olarak gidiyor karşı tarafa
Solution
ΓİЯΞЖ
Active Level 8
Galaxy A
Android 11 ile tam tersi oldu. Şebeke içi görüşmek için volte aramaların aktif olması lazım. Telefonunda görüntülü görüşme özelliği var mı diye kontrol et.
ahmetsarica
Active Level 3
Galaxy A
oraya nerden bakıyoruz kardeşim
Solution
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Aynen öyle oluyor ben başlarda çok uğraştım aslında yazılımsal hata bunu daha düzeltmediler deneye dene buldum 4.5 g açık olursa görüntülü aramıyor ben ararken kapatıyorum yada bazen kendi otomatik 3g ye geçiyor
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
resimdeki gibi görüntülü arama işareti çıkıyorsa telefonunuzda görüntülü görüşme özelliği var demektir

Screenshot_20210212-232618_Phone_5828.jpg

ahmetsarica
Active Level 3
Galaxy A
çok teşekkürler