cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

hafıza kartı

(Topic created on: 04-11-2023 10:29 PM)
77 Views
A32_9
Active Level 9
Options
Galaxy A

İyi akşamlar arkadaşlar bir soru sorabilir miyim 1 ay önce Samsung EVO Plus SD kart aldım bugün Facebook'ta Samsung hesabındaydım kartının fotoğrafını çeken birinin yorumunu okudum ve Çin malı diye okudum Samsung içinmiş.Kartların hepsi Çin'de mi yoksa sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde mi?Türkiye kartları Çin'de mi üretilmiyor, arka kapağın fotoğrafını biri çekip atabilir mi? Hafıza kartının nerede yapıldığından emin olmak için?

Arkada sanayi nerede 
 
image
 
 
0 Likes
6 Comments
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Ürün orijinal ise nerede üretildiği önemli değil.
0 Likes
A32_9
Active Level 9
Galaxy A
Satın aldığımda, burada üzerinde Samsung yazan kartı toptan satan bir yerdenim, ancak kartın satın alındığı yer olan Samsung'dan olmadığını ve orijinal olduğunu ve iki yıllık bir ömrü olduğunu söyledi. garanti
0 Likes
verado
Active Level 7
Galaxy A
Selam,
Bir bilgi paylaşayım dedim.
Android™Telefonlar

Eğer telefonunuzda 4K videolar çekmeyi planlıyorsanız, U3 hız sınıfında ve en az 64GB veri saklama alanına sahip bir microSDXC karta ihtiyacınız olacaktır. Böyle bir planınız yoksa çoğu akıllı telefon kullanıcıları için fotoğrafları, videoları ve mobil oyunları saklamak için bir 16GB ya da 32GB microSDHC kart yeterli olacaktır. Bir 32GB microSDHC kartın dolması bayağı uzun zaman alacaktır. Samsung Galaxy S20 ve LG G8 dahil birçok akıllı telefon 1TB veri saklama alanına sahip microSDXC kartları desteklemektedir

0 Likes
A32_9
Active Level 9
Galaxy A
Bu orijinal mi değil mi demek istediğimi biliyorum
0 Likes
verado
Active Level 7
Galaxy A
microSD kartlar, 2GB'a kadar kapasiteye sahiptir ve herhangi bir microSD slotuyla kullanılabilir.

microSDHC kartlar 2GB'dan daha büyük kapasitedir ve 32GB'a kadar kapasiteye sahip olabilir. SDHC veya SDXC destekli donanımla kullanılabilir.

microSDXC kartlar, 32GB ile 2TB arasında (ancak bugün en büyük kartın kapasitesi 512GB) kapasiteye sahiptir ve sadece SDXC kapasiteli cihazlarda kullanılabilir.

0 Likes
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Samsung firmasının çinde vietnamda güney korede brezilyada hindistanda fabrikaları var. Üstünde bu ülkelerden birinin adı yazabilir. Garanti belgesi yada kutu üzerinde Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti ibaresi varsa ürün orjinaldir.
0 Likes