cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

hızlı şarj sorunu

(Topic created on: 08-10-2020 11:27 PM)
172 Views
a50cihesap2
Active Level 8
Options
Galaxy A

Hızlı şarj yaziyor ama, sanki olmuyor gibi 25 ken 10 20 dk kotdum 33 oldu

Zaten akşam 100 se sabah 88 oluyor
ipad 5. Nesi tablet ömrünün yarısı şarzda oynanmak ile geçsede,4 gün önce %1 di şuan yeni bitti  şarjı (kullanmadan)
9 Comments
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
eskiden dk başı 1 di %80 e kadar şimdi sanki olmuyor gibi
30 watt bana çığır atlatacak herhalde
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Bende A50 de böyle bir sorun yok kardeşim akşam şarjı kaçsa sabahta aynı oluyor hızlı şarj konusu biraz güncelleme ile bozulmuştu

Kardeşim bir pil testi yap istersen samsung members üzerinden belki sıkıntı vardır ama tanıdığım kişide de aynı sorundan var sende pilindeki gibi çok çabuk boşalma söz konusuymuş

Yâda kardeşim garantisi vardır tahminimce bir pili değiştir istersen
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
peki ,hızli şarj duzelirmi ve serciste telefona birsey olmaz demi malûm bu samsung kapağı kirar falan
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
olmaz herhalde diye tahmin ediyorum ama siz gene fotoğraf çekin emin olmak için çizik var mı diye hızlı şarj sorunu yazılımsal galiba eğer yazılımsal değilse düzelebilir
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
bir de ücretsiz mi
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
ücretsiz olur kardeşim büyük ihtimal garantiye girer
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
ücretsiz mi 
ücretliyse fiyati nedir?
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Cihazın garantisi devam ediyorsa ve sizin cihaza bir şey yapmadıysanız pile servis tarafından kontrol edilerek size bildirecekler ama Tahminice ücretsiz değiştirilir çünkü cihaz boşken %8 şarj yemesi normal bir durum değildir
Solution
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Bu konuda, cihazlara göre değişiklik gösterebilir. Müşteri temsilcisini arayarak veya canlı destekten yardım alarak daha net bilgi alabilirsiniz.