cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

galaxy a51 telefon donması yavaslamasi

(Topic created on: 01-15-2021 12:17 AM)
159 Views
melikekaragoz
Active Level 3
Options
Galaxy A

Sadece yavaslik degil aynı zamanda donma ekran kararma parmak izimi algilamama dokunmatigi aglimama kapatma yani guc butonuna basmadigim surece ekranin karanlik ve dokunmatik algilamaz sekilde kalmasi ve yavaslik kasılmalar 1 aydir meydana gelmektedir telefonu alali 1 sene olmamistir ve dusurmedim zarar vermedim 1 aydir ara ara bunlar olmakta ne yapmaliyim dokunmatik ekran gibi ayarlari yaptigimda bi sıkıntı yok gorunuyor ama dedigim gibi bunlarin ne zaman gerceklesecegi belli olmadan oluyor zaten

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba melikekaragoz,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
kanka servise sor istersen
melikekaragoz
Active Level 3
Galaxy A
garantim duruyo ben aldigim yere mi goturucem samsungun servisi var da oraya mi
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Hocam servise götürün soyleyin
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
bence güncelleme beklemeniz fayda var yüklediğiniz de güncellemeyi telefon sorun düzelir büyük ihtimale çünkü dediğiniz gibi telefon sorun yok aslında yazılımsal olarak var donanımsal olarak değil bu soru. anladığım kadarıyla
0 Likes
melikekaragoz
Active Level 3
Galaxy A
mantikli o zaman ben guncellemeyi bekliyim.yine duzelmezse oyle gotururum telefonu sagolun
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
donanımsal degil senin sorun yazılımsal donanımsal olsa zaten dokunmatik teste de algılaması gerek
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba melikekaragoz,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes