iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

galaxy a51 telefon donması yavaslamasi

(Konunun oluşturulma tarihi: 01-15-2021 12:17 AM)
melikekaragoz
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Sadece yavaslik degil aynı zamanda donma ekran kararma parmak izimi algilamama dokunmatigi aglimama kapatma yani guc butonuna basmadigim surece ekranin karanlik ve dokunmatik algilamaz sekilde kalmasi ve yavaslik kasılmalar 1 aydir meydana gelmektedir telefonu alali 1 sene olmamistir ve dusurmedim zarar vermedim 1 aydir ara ara bunlar olmakta ne yapmaliyim dokunmatik ekran gibi ayarlari yaptigimda bi sıkıntı yok gorunuyor ama dedigim gibi bunlarin ne zaman gerceklesecegi belli olmadan oluyor zaten

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Pembe
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba melikekaragoz,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
7 Yorum
A11ümıt
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
kanka servise sor istersen
melikekaragoz
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
garantim duruyo ben aldigim yere mi goturucem samsungun servisi var da oraya mi
A11ümıt
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Hocam servise götürün soyleyin
MeHmEt99
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
bence güncelleme beklemeniz fayda var yüklediğiniz de güncellemeyi telefon sorun düzelir büyük ihtimale çünkü dediğiniz gibi telefon sorun yok aslında yazılımsal olarak var donanımsal olarak değil bu soru. anladığım kadarıyla
0 Övgü Puanı
melikekaragoz
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
mantikli o zaman ben guncellemeyi bekliyim.yine duzelmezse oyle gotururum telefonu sagolun
0 Övgü Puanı
MeHmEt99
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
donanımsal degil senin sorun yazılımsal donanımsal olsa zaten dokunmatik teste de algılaması gerek
0 Övgü Puanı
Çözüm
Pembe
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba melikekaragoz,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Övgü Puanı