cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

galaxy a34 çökmesi

(Topic created on: 3 weeks ago)
182 Views
zElProfesor
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
cihazin şarjı 1 olduktan bir süre sonra telefon aşırı kasmaya ve donmaya başlıyor neredeyse hiç bir şey yapılmıyor ekrani kapatinca bi süre açılmıyo ve sistem yanıt vermiyor kapat-bekle hatası veriyor ama yalnizca sarj 1 olduktan az bi süre sonra bu oluyor sebebi nedir bilen var mi?
0 Likes
6 Comments
Mst96
Active Level 6
Galaxy A
Bence bataryadan kaynaklı 1 kaldığı için bilerek yapılan bir şey olabilir. Kendine zarar vermemesi için kullanmana müsade etmiyor olabilir.
0 Likes
Mst96
Active Level 6
Galaxy A
Bir ara benim kullandığım bir telefon da da oluyordu sanki öyle bir şey hatırlıyorum. Sonlara gelince kasmaya başlıyordu
0 Likes
cox61
Active Level 7
Galaxy A
Sarji birdeyken yapar çünki sarjadak diye uyari veriyo kapat bekle olayi anlamadim
0 Likes
Galaxy A
Bende öle bi durum yok bende A34 son 1 lere kadar arada kullanımım oldu ama hiç dediğin belirtiler olmadı
0 Likes
1234yusuf
Active Level 6
Galaxy A
Çok Şükür bende de olmadı knk hep yüzde 1e kadar kullanırım gram ısınma yok
0 Likes
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba zElProfesor,

Durumu incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes