cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

güncelleme

(Topic created on: 06-06-2020 12:17 PM)
320 Views
metefe
Active Level 3
Options
Galaxy A

Fethiye yaş sebze meyve halinde çalışıyorum. Patronda dahil bütün eş dost güncellemesini yaptım sadece benim telefona gelmedi 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba metefe,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

A6 cihazımız için yeni yazılımın, an itibariyle 1 Haziran 2020 - 1 Temmuz 2020 tarihleri arasında sunulması planlanmaktadır. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileri ki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Model nedir?
0 Likes
metefe
Active Level 3
Galaxy A
a6
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Bazı telefonlarda geç görünüyor yada görünmüyor bilgisayardan Samsung Smart Switch uygulamasını yükleyip kontrol edebilirsiniz
0 Likes
metefe
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Arama ekranına *#1234# Yazıp gelen ekranın ekran görüntüsünü gönderebilirmisiniz.
0 Likes
metefe
Active Level 3
Galaxy A
0 Likes
metefe
Active Level 3
Galaxy A
Tamam
0 Likes
metefe
Active Level 3
Galaxy A
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba şu anda telefonunuz sürümü güncel.Ama merak etmeyin yakında android 10 gelecek
0 Likes