cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

güncelleme

(Topic created on: 01-16-2020 12:47 AM)
211 Views
celal
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Lütfen bu güncelleme 16 ocak 2020 de gelicek diye yazı paylaşıldı hagla gelmedi ve simdi 16 mart olarak yazı paylaşılmış lütfen yolluyacaksanız yollayın bir tarih verdiniz verdiğiniz tarihte durun lütfen rica ediyorum 

Ve GÜNCELLEME NE ZAMAN GELİCEK A 30 serisine bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfen 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba celal,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Ürününüz için 15 Ocak 2020 - 15 Mart 2020 tarihleri arasında yeni yazılımın sunulması planlanmaktadır. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com/

Turkuaz_0-1579138835200.png

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

4 Comments
Galaxy A
İlk çeyrekte gelir.
0 Likes
celal
Beginner Level 4
Galaxy A
ilk ceyrek ne oluyor
0 Likes
Galaxy A
Bir yılın ilk çeyreğinde yani ilk üç ayında. Ocak-Mart döneminde.
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba celal,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Ürününüz için 15 Ocak 2020 - 15 Mart 2020 tarihleri arasında yeni yazılımın sunulması planlanmaktadır. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com/

Turkuaz_0-1579138835200.png

Teşekkürler.
MOD