Highlighted
Active Level 4

Önceden güncelleme geldiğinde bildirimi geliyordu şimdi ben girip kotrol etmesem haberim olmuycak onu nasıl ayarlaya bilirim

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba MehmetMsl,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yazılım güncellemesi > Wi-Fi üzerinden otomatik indir seçeneğini kontrol etmenizi rica ederiz. Aktif konumda ise güncelleme geldiğinde, Wi-Fi ağına bağlanarak indirir.

Kontrol sonucu sorun devam ediyorsa incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
6 Yorum
Highlighted
Active Level 10
o sıkıntı bendede var. neden se bilmiyorum.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 5
Aynısı bende'de oluyor önceden güncelleme geldiğinde anında bildirim gelirdi şimdi ise girip kendimiz öğreniyoruz malesef .
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 10
aynen o ozelik bence and 9 beraber kakti bence
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
eğer kaldirdilarsa cidden çok saçma bisi yapmışlar
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 9
kaldırıldı heralde bende de öyle
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba MehmetMsl,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yazılım güncellemesi > Wi-Fi üzerinden otomatik indir seçeneğini kontrol etmenizi rica ederiz. Aktif konumda ise güncelleme geldiğinde, Wi-Fi ağına bağlanarak indirir.

Kontrol sonucu sorun devam ediyorsa incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...