cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

güncelleme

(Topic created on: 04-15-2020 11:20 PM)
220 Views
onurata
Active Level 3
Options
Galaxy A

A70 telefonun 2 gün önce güncellemeden sonra telefonda ısınma hızlı şarj tüketimi ile ilgili problemlerimi yazdım orta düzey güc tasarruf modunda internet kaplı bir halde 5 dakkada %2 %3 şarj tüketimi yapiyordu. Güncellemeden sonra problemler ortaya çıktı kendim telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm dedim gecer gecmedi samsung uzakdan yardım aldım geçmedi formda bunu paylaşdım hard reset tavsiyesi geldi onuda yaptım hard reset yaptığım gün saat 4.30 dan 10 na kadar orta düzey güc tarrruf modunda internet kapalı bekledim %3 şarj yedi %97 şarjım hala duruyordu dedim düzeldi heralde. Sabah kaltım telefonu şarjdan çektim 15 dakkada %8 şarj tüketti  aynı guc tasarruf ve net kapalı halde ve ısındı gün icerisinde fulledim ve hic dokunmadım %100 den %85 e düstü kısa zamanda pile girdim ne tüketiyor diye bakıyım dedim kullanılan program yok diyor bu şarj nere gidiyor anlamadım. Bir deneme daha yaptım telefonu yeniden başlattım gayet stabil çalışdı şarjı düzeldi ısınmadı belli bir müddet sonra geri başladı Telefonu garantiye göndermeliyim yada tavsiyesi olan varmı şarjın tükendiği telefonun durduk yere ısınmasından anlıyorum artık telefon 4 aylık güncellemeden önce hic bir problem yokdu beklemeliyim güncelleme gelirmi garantiye göndermeliyim

5 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
gerek yok sarj problemi yazılımla ilgili
tüm android 10 alan samsung telefonları bunu yaşadı korkmayın
s9 pluslarada android 10 geldi ve gözle görülür bir şekilde hızlı bitiyordu nisan ayı güncellemesi ile düzeldi
sizinki mayıs yada haziran güncellemesi ile düzelir merak etmeyin
onurata
Active Level 3
Galaxy A
aynı problemlerimi yaşadınız sizde bu telefondan 2 tane var digeride güncelli ama bu sorunlar onda yok olabilirmi
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
benim tek telefonum s9 plus 2. telefonum yok
yaşadığınız durum normal korkmayın
güncellemeleri hergun kontrol etmeyi unutmayin
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
bu arada güncellemeleri smart switch den yaparsan daha sağlıklı olur ve sorun yasamazsin
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba onurata,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes