cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

güncelleme

(Topic created on: 05-21-2022 08:32 PM)
78 Views
Bethyy
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung ne yazık ki gönderdiği son güncelleme ile a serileri ve m serileri başta olmak üzere Bir çok modelin kasmasına yavaşlamasına yol açtı uygulamalar ile ilgili optimizasyon problemleri var bunlar sıfırlama ile düzelmiyor  ve uygulamalardan kaynaklı sorunlar değil çünkü Android 11'de hiç sorun yoktu Özellikle twitterda çok fazla kasma yavaşlama olayları var sorun sadece twitter değil başka uygulamalarda da kasıyor Bu sorunu yaşayan sadece benmiyim diye İnternette araştırma yaptım Şikayetvar.com'da bir çok insanın gelen bu son güncellemeden şikayet ettiğini gördüm Umarım bu problemler güncelleme ile düzeltilir 

3 Comments
vedat3
Active Level 5
Galaxy A

Aynen android 11 iken hiçbir sorun yoktu android 12 geldikten sonra kasmaya başladı 

AHMET_
Active Level 7
Galaxy A
Alt modellerin Android 12 Güncellemesinin çok ta gerekli olmadığını söylemiştim bende sonrasında güncellemeyi geldiği gibi yukledim :) sonrasında olşan hatalar sebebiyle cihazı sıfırladım şu an pek sıkıntı yok ama güncellemesemde olurmuş
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Bethyy,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes