cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

güçlü koruma ayarı sıkıntısı

(Topic created on: 10-28-2020 11:23 AM)
2173 Views
nisanur56
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

Bu ayarın kapalı olmasını istiyorum ve telefon teniden başladıktan sonra bile şifre isteyecekse bu ayar niye var ki. Ne kadar güvenli olursa olsun ben telefon yeniden başladıktan sonra şifre girmek istemiyorum. Kapalı olduğu halde niye çalışıyor bu. Önceki gönderi de hiçkimse aradığım çözümü yoruma yazmamış 🙄🙄
13 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Eğer yüz tanima gibi veya parmak izi gibi biyometrik veri kullaniyorsqniz yeniden baslatildiktan sonra gıvenlik için sifre girmeniz gerekir sonra yeniden biyometrik verilerinizi kullanabilirsiniz.
Eğer sadece sifre kullaniyorsaniz.sifrenizi yeniden baslattiktan sonra girmek zorundasiniz.
eğer sifreyi kaldirmak istiyorsaniz
Ayarlar>kilit ekranı>ekran kilidi türü bölümünden kaydır ı seçiniz cihaz sifresiz açılacak a.a herhangi bir telefon sifrw kilidi bulunmayacak
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
güçlü koruma farkli bir seydir.
soz yeniden baslattiktan sonra illaki sifre girmek zorundasiniz
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Anlamıyorsunuz sanırım ne olursa olsun cihaz yeniden başlatılınca şifre varsa cihazda sorar güçlü korumayla ilgili bir durum değil bu kapatsanız da açsanız da sorar ve bunu engelleyemezsiniz çünkü bu bir Android yazılım konseptidir. Dünya üzerindeki tüm Android cihazlar bu şekilde çalışır
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba nisanur56,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Size, uzaktan erişim ile yardımcı olmak isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes