cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ekran suresi belirsizligi

(Topic created on: 04-16-2020 05:05 PM)
249 Views
levsa
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba  telefonum a30

Bu android 10 guncellemesinden sonra ekran suresini ogrenemiyoruz..eskiden kac saat ekran acik kaldi goruyorduk simdi ise muamma..su tarihte su kadar saat diyor ama teli gunicinde sarj etti isen tum gunmu o kadar ekran suresi veriyor tam dolumdan sonrasimi belli degil..ekran suresini nasil ogrenebilecegiz
6 Comments
tevfik39
Active Level 5
Galaxy A
aynen bende de var o sıkıntı bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi lütfen
cybercider
Active Level 7
Galaxy A
yazılım güncellemesini hazırlayanlar her seferinde nasıl daha karmaşık ve kullanışsız bişeyler yapıyorlar inanın bilmiyorum. ios da android de aynı. çok basit bir arayüzde ne kadar ekran süresi varsa görünüyordu şimdi tam bir saçmalık. güncellemede daha detaylı pil kullanımı görünümü diyordu. sonuç tam bir saçmalık. eski görünümün olduğu bir sekme açmaları lazım.
savarona
Active Level 3
Galaxy A
Kesinlikle haklısınız , bu konuda size katılıyorum. güzel güzel çalışan yolunda giden,anlaşılır sade bir raporlamayı neden bu kadar saçma ve karışık hale getirmeye ihtiyaç duyarlar anlamak zor. samsung kullanıcıları ekran açıklık süresini cok görmesinler çünkü sistemimiz cok pil tüketiyor çıkarıminda bulunmamızı engellediklerini falan sanıyorlar galiba. karışık abuk subuk raporlamaya bu işi gizleyemezsiniz eyyyyy samsung, eyyyyyyy moderatorler @turkuaz, @mavi, @turuncu
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
samsung canlı destekten yardım alabilirsiniz bu söylediklerim işe yaradı ise yorumun yanındaki 3 noktadan çözümü onayla yapabilirsiniz .Selamlar
0 Likes
levsa
Beginner Level 4
Galaxy A
samsung canli destek yardim edemiyor.sistem bu sekilde diyebiliyor ancak..samsungun kendi calisani bile net cozemiyor bu isi..
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba levsa,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım konsepti gereği Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil alanında günlük olarak toplam süre ve saat bazlı görünmektedir.

Teşekkürler.

MOD