cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ekran süresi a34 sizce nasıl

(Topic created on: 02-17-2024 04:01 PM)
362 Views
walter690
Active Level 4
Options
Galaxy A
dün şarj aletinin orj olup olmadığını tartışmıştık yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. hızlı şarj kapattıktan sonra %100 den %11 e böyle bir ekran süresi aldım hızlı şarj açık şarj edince 6 saat 50 dakika gibi süreler alıyordum bu normal mi çoğunlukla wifi açık ağırlıklı sosyal medya kullanıyorum arada oyun oynarım.. sizde durumlar nasıl?
image

30 Comments
sekobaskan
Active Level 8
Galaxy A
Yüzde 100 e şarj etmek 1 döngü olduğu için pili hızlı öldürür 70-80 e kadar şarj et bence zaten 1 günü gecik gidiyor muş pilin gerek yok iyi kullanmissin
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy A
Ben geçen samsung forumunda gördüm pil bakımı kısmında pili tam şarj edin yazıyordu
0 Likes
sekobaskan
Active Level 8
Galaxy A
Dünyanın neresine gidersen git kanıtlanmış bir gerçek bu telefon bataryaları ömrü 300 donguden sonra düşmektedir 1 döngü de şöyle oluşur 0 dan 100 e şarj etmek 1 döngü demektir yani büyük ölçüde 300 döngüyü geçince pil ömrü düşüyor ciddi anlamda önerilen yüzde 80-85 e kadar şarj etmek böyle ce döngü ye ulaşmak daha geç olucak(300dongu)
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy A
O konuda birsey diyemem bizim kullandığımız tüm cihazlar bataryali zaten bataryanın belirli bir ömrü var bu bir gerçek samsung pilbakim kısmında gordumu dedim sürekli 100 un altında şarj ediyorsanız ppilinizi yüzde yuz doldurun yazıyordu sürekli 85 yaparsan bir suree sonra üstünü zor alırsın 85 yapsam ben akşama kadar yetmez sahada nerde şarja takacam
0 Likes
sekobaskan
Active Level 8
Galaxy A
Sana uygun değilse bildiğin gibi kullan parasını sen veriyorsun ben yıllardan beri bataryayı dikkatli kullanıyorum pil ömrü ilk günkü gibi oluyor 1.5 yıllık 14 plus var arkadaşımda onuda tembihledim pil ömrü 96 daha 1.5 yılda yani çok verimli
0 Likes
sekobaskan
Active Level 8
Galaxy A
Hatta Apple telefonlar 80 den sonra şarjı kesiyor çok yavaş aklımda şarj ediyor ömrünü uzatsın diye samsung dada pili koruma modu yüzde 85 e kadar şarj ediyor mesela mühendisler koca firmalar böyle bir önlem aldıklarına göre biseyler biliyorlardır değil mi sen muhtemelen yanlış anlamış olabilirsin veya o kişi yanlış yazmış
0 Likes
SonerA345G
Active Level 6
Galaxy A
Ben 120Hz de en fazla 10 saat 27 dakika ekran süresi aldım.
0 Likes
walter690
Active Level 4
Galaxy A
çok iyi oyun oynuyor musun parlaklık hangi seviyede bide hızlı şarj kullanıyor musun nasıl aldın
0 Likes
SonerA345G
Active Level 6
Galaxy A
Oyun oynarsam 9 saat 43 dakika oluyo
0 Likes