cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ekran döndürme

(Topic created on: 05-30-2020 10:16 PM)
1534 Views
MASTERsss
Active Level 6
Options
Galaxy A
Ekranın dönme şeklinden tek rahatsız olan benmiyim? Dönerken ekranda oynatılan şey bir anlığına donuyor ve direk olarak dönüyor bu daha stabil çalışsa çok güzel olur.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MASTERsss,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
14 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen katılıyorum
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Aynen stabil değil ne yazık ki
milaa
Beginner Level 3
Galaxy A
fazlasıyla katılıyorum
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim bu sorun ekran kartıyla alakalı i phone ekran kartları bu açıdan çok verimlidir ondaki dönme ile samsung dönmesi arasında çok farklılık var. Samsungun üst telefonlarında da bu seviye ileri boyutta...
0 Likes
Galaxy A

bu iş ekran kartıyla alakalı değil sadece androidin problemi.Samsungun bunu kendisinin düzeltmesi biraz zor.Android 10 da biraz iyileştirmeler var ama tamamen iyi çalışmıyor.

0 Likes
MASTERsss
Active Level 6
Galaxy A
ekran kartıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum. elimde kaç sene önceki ıphone 5s var onun bile aynı ıphone 11 gibi ekranı dönüyor. bence androidden de değil yazılımsal. çünkü huawei telefonlar bile gördüğüm kadarıyla ekran döndürme konusunda daha stabil
Galaxy A

huawei telefonlar stabil değilde çok kaba animasyonları var yani kasmıyor ama kaba animasyonlar.Huawei animasyon konusunda sevmiyorum ben.

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
hic gozume carpmamaisti ilginc ama onemli degil
0 Likes
MASTERsss
Active Level 6
Galaxy A
bence önemli. kullanırken daha hoş bir his veriyor. ve ayrıca telefonun arayüzünün ne kadar stabil olduğunu gösterir